Sephora

Ár:   €11.50   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. november 10.

Ár:   €11.50
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ecsetek

Por állagú szemhéjpúderek felviteléhez, satirozásához, természetes szőrből készült ecset.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eszter01

2019. július 2.

Tényleg must have, tökéletesen fel lehet vele vinni színt és elsatírozni, a brutál pigmentált vörös szemhéjfestékemet is tökéletesen viszi fel. Mosásnál nem hullik a szőre és nem is büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

médea

2016. december 26.

Nézegettem az ecseteket, satírozó ecsetet kerestem, nem tudtam eldönteni, hogy melyik lenne jó, úgy láttam, hogy egyik sem az igazi, így mentem is a kasszához fizetni a többi dolgot, amikor láttam, hogy van pár ecset a kassza mellett is kitéve, egyet megnéztem, és úgy döntöttem, hogy ezt kipróbálom. Mikor nézegettem, felismertem, hogy ezt a pultnál is láttam és visszatettem. Elkezdtem próbálgatni, és egyre jobban megszerettem, eleinte csak satírozásra használtam, amibe egyre jobban belejöttem, aztán már a szemhéjpúder felvitelére is főleg ezt használom, nagyon szépen egyenletesen lehet vele felhordani vele a festéket, egyre jobban megszerettem, nagyon puha, külön örültem amikor megtudtam, hogy természetes szőrből (az amerikai Sephora oldalán azt olvastam, hogy póniszőr) van. Én nagyon szeretem, (tudom, hogy az ilyesmi mostanában nem divat.) Az ecsetre az van ráírva, hogy: "Must-have powder shadow", eleinte ezen csak mosolyogtam, de most már én is igaznak érzem ezt az állítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.