Sephora

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: b.jucy17, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Olajmentes kompakt alapozó, mely nyolc órán át matt hatást biztosit.
  • Természetes, hibátlan arcszint kölcsönöz.
  • Elegáns dobozában széles tükör található, amellyel a nap bármely szakában leellenőrizheted sminked tökéletességét.
  • A tükör mellett egy ergonómikusan kialakitott, félhold alakú szivacs is segiti a tökéletes, hibátlan felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b.jucy17

2015. október 3.

Bourjuis puderem lassan kifogyoban van, ezert uj puder utan kellett neznem, gondoltam kiprobalom ezt. Eddig meg nem volt semmilyen sephoras termekem, de azt hiszem baratsagot kotok vele :) Nagyon tetszik, igaz 4-5 ora utan csillog az orrom, de eddig minden puderrel igy jartam, ugyhogy ezt nem veszem negativumnak, (eleg zsiros a borom). Nagyon konnyu viselet, jol fed, szepen terul az arcomon, konnyu felvinni. Nekem furcsa ez a felhold alaku szivacs, nem teljesen esik a kezemre, de lehet hogy szokas kerdese. A doboz egyszeru megjelenesu, de nagy oromomre jol zarodik es birja a taskaban zotykolodest, kicsit nagyobb a szokasos puderes doboz meretenel, de en nem banom, mert cserebe jo nagy tukor van benne :)
En 6800 ft-ert vettem, egyelore ugy erzem hogy megerte. Kicsit tesztelem meg, aztan update :) Egyelore en ajanlom, foleg zsiros, erzekeny, pirosodos borueknek. :)

Update:
Kipróbáltam alapozó nélkül,magában.... igy is szépen fed. A pirosságot az arcomon nem fedi el teljesen de sokat javit rajta.

Update 2: sajnos le kell pontoznom, máris látszik a púder alja, pedig 2 vagy 3 hete használom csak, de komolyan lassan elfogy. Ennyi pénzért....
Nagyon sajnálom, mert egyébként minőségre jó nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Update:

Nagyon sajnálom, mert egyébként minőségre jó nagyon.