Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Luxus paletta, ami csak a szemekről szól! 54 szemhéjfestéket, 12 szemceruzát és egy kétvégű szemre való ecsetet tartalmaz, amellyel a szemsminkek a végtelenségig variálhatóak. Nude és élénk színeket, valamint matt és csillámos árnyalatokat egyaránt tartalmaz.

sarkanyandi

2015. május 16.

Születésnapomra kaptam, és azóta sem tudok betelni vele. Többször láttam már ilyen sokszínű palettát, de sosem vonzottak, úgy láttam túl élénk és mű színei vannak. De ez... <3 Egytől egyik mindegyiket gyönyörűen fel lehet használni, van benne matt és csillámos is, egyszerű hétköznapi sminktől a merész füstös szemekig mindenre jó. Az állaga is pont jó, sem túl puha, de nem is tömény, tartós, egyszóval zseniális. :) A ceruzák közt van nagyon jó és kicsit túl tömény is, de azok amúgy sem mindennapi használatra valók nekem. Az ecset is szuper.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.