Sephora

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Praktikus, összecsukható sminkkészlet könnyen variálható, jól pigmentált, hosszan tartó színekkel.

Tartalma: 12 szájfény, 33 szemhéjpúder, 3 krémes szemhéjtus, 4 pirosító, 2 bronzosító

alidak

2018. június 8.

Számomra kicsit nosztalgikus ez a darab, mivel ez volt az elsõ sminkpalettám. Az ára kedvezõ, a színei szépek, pigmentáltak, a pirosítók is szépek. Végül eldobtam, mert már nagyon régi volt, pár színt elhasználtam telejesen. Jó kis alapdarab sztem, nemcsak kezdõknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Emike

2017. november 8.

Testvérem idén nyáron Barcelonában nyaralt, fel is hívtam - kicsit sem gyanúsan - a figyelmét, h ott bizony van Sephora üzlet, hhhm, hmmm. És milyen egy jó báty, a hugocskáját egy komplett "shopping bag-gel" lepi meg. Nagy volt a meglepettség, annál nagyobb pedig az öröm.
Gyönyörű színek találhatóak benne, és a színek nagy része teljesen ki is használható, azonban van néhány, amelyhez nem vagyok (még) eléggé bátor. Csak alappal használom őket, azzal viszont nagyon tartósak és eszméletlen pigmentáltak, óvatosan is kell velük bánni, mert könnyen túlzásba lehet esni. A pirosítók is kiváló minőségűek, valamint a szájravalók is nagyon szépen mutatnak az ajkakon. Összességben én imádom ezt a "palettát", szuperül ki lehet használni a mindennapokban is.
Decemberben utazom Varsóba, ahol szintén van Sephora üzlet, jaj, mi lesz velem...;) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Nitu123

2017. augusztus 17.

Amikor befejeztem a sminktanfolyamot, a barátom ezzel a kis palettával lepett meg :)
Nagyon örültem neki, mert nagyon szép pigmentált színek vannak benne és csodásan lehet velük dolgozni. Praktikus, mert kis helyen is elfér, utazáskor mindig nálam van! Matt és csillámos színeket tartalmaz, szerintem nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Yeliz

2016. augusztus 12.

Nagyon szép intenzív színeket tartalmaz, mégsem hivalkodó. Sokféle árnyalatot tartalmaz, szépen lehet rétegezni őket. A szájfények és a pirosítók is nagyon jól használhatóak. Praktikusan van benne egy nagy tükör is. Utazáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.