Sephora

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillampor26, Módosítva: 2019. június 12.

Kiszerelés:   6 x 1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

6 matt és csillámosszemhéjpúdert tartalmazó paletta, karton cosmagolással.

3 színösszeállításban kapható: Donut, Nougot és Cookie.

alidak

2020. április 5.

Egy teljesen jó mini paletta, Nougat árnyalatban van meg, ajándékba kaptam. A színekkel könnyen lehet dolgozni, építhetõek, szépek. A pigmentáltság is ok, de ez nem az a típusú paletta hogy rikítson rajtad, inkább mindennapi. A szemen jól néz ki, és szépen lehet dolgozni vele, nem repül szanaszét és foltosodik, nekem ez a legfontosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.