Sephora

Ár:   €18.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   €18.50
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

Bézs, barack és aranyló bronz színekből álló univerzális púder arcra és testre. Dizájnját a délkelet-ázsiai trópusi erdők inspirálták.

Asianlover

2018. július 16.

Kép alapján rendeltem, és jól meglepődtem, mikor kézhez kaptam a csomagom! Amennyire bosszankodtam a Double Wear Cushion Stick mennyiségén, itt éppen ellenkezőleg, a gigantikus kiszerelésen ámultam el. Egy falu fejére elég lenne ez a mennyiség :D nagyon szép barnás-barackos, szolid fényű árnyalatot lehet kikeverni belőle, ami erősen pigmantált és azonnal élettel tölti fel az arcom az alapozó után. Por állagú, felvíve azonban már majdnem krémes, szóval nem az a messziről világít a porréteg feeling. Nagyon elégedett vagyok. Ezzel a mennyiséggel életemben nem kell többet invesztálnom :DDD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.