Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Vízálló szemcerua, mely akár 12 órán át tartós

Csenge7

2019. július 11.

Imádom ezt a szemceruzát. Puha, tehát nem húzza a bőrt, viszont szuper tartós és gyönyörű színekben elérhető. Az ára sem vészes.
Minden alkalommal, ha Sephora közelében járok, újabb színeket vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Minden alkalommal, ha Sephora közelében járok, újabb színeket vásárolok.

MsKors

2017. január 9.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát, egy arany-szerű bronzos színben van meg. Nagyon puha, könnyen siklik, ezért kicsit tartottam tőle, hogy mászkálni fog de nem teszi. Simán kibír egy egész napot de akár egy áttáncolt éjszakát is, tényleg A Kedvencem, kincsként őrzöm, külön helye van meg minden. Nekem találták ki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

zalla

2016. június 28.

Két árnyalat van meg: egy fekete és egy szaténos taupe. Mindkettő megfelelően pigmentált. A ceruza maga puha, ezért óvatosan kell vele bánni. A korábban használt, legjobbnak tartott Bourjois ceruzámhoz képest jobban megmarad az alsó szempillák tövében.
Előnye még, hogy szinte minden árnyalatban kapható, és az ára sem horror. Egyetlen hátrányának a beszerezhetőségét tartom. Ha adott a lehetőség és egy Sephora, akkor viszont kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Ildie

2014. december 30.

Én a banana spit nevű citromsárgát vettem meg, kimondottan vízvonalra, és szuperjó, nekem megfogja simán. Direkt nem akartam drágát,mert azért citromsárgát nem használ az ember minden nap, és a többi huszon dolláros cerkával szemben ez csak 12 dollár. De tökéletes. Nagyon puha, nem kell nyomni, imádom.Tényleg rengeteg színe van, ezen a néven, a sima wetarproff sorozatnak, vannak a minik még 8 dollárért.
Update: Tegnap sikerült egész napos programot csináni, és az egyik kedvenc sminkemet viseltem, a kíűl zölt belül sárga, sárga vízvonallal. Ez babán színű, mint ahogy igérte, bár reménykedtem benne, hogy citromsárga lesz. A vízvonlamon ott volt 10 órán át, nagyonkirály, jó a felvitele megalább 5 húzás, de ott van a vízvonalon egész nap. Felülre egyébként fél pillanat alatt durván fog. Csodálaos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Yndre

2014. szeptember 21.

Nekem a kék My Boyfriend's Jeans árnyalatban van meg. Nagyon tartós és krémes ceruza. Remekül pigmentált a bőrön, viszont a vízvonalon alig fog, legalább 10-szer át kell ott húzni, hogy legyen egy kis színe. Ettől függetlenül tetszik, rengeteg színben kapható, úgyhogy lehet, hogy beruháznék még egy különlegesebb árnyalatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

claudia.nyilas

2014. július 9.

Két színt vettem meg a Waterproof verzióból, egy barnát (Cocoa, shimmer) meg egy kéket (My boyfriend's jeans, shimmer) és csak jót tudok mindkettőről mondani. Tökéletes, tartós szemceruzák. Megérték az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.