Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Vízálló szemceruza, csillogó metál színnel

• puha, könnyen használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ildie

2015. január 9.

Ez az a szériája a Sephora serkáknak amik így durván fényesek csillogósak, még a fekete is fénylik. A legszebb színe szerintem az aranynak van, de már volt arany színem és a babakék 6 dollárra le volt akciózva. Szóval ez az anyáink féle babakék felturbózva, világít, nagyon kemény, nem egy munkába járós darab. Puha, könnyen használható, tartós darab, úgy kell levakarászni.

Még jóvá sem hagyták, de jövök frissíteni. Szóval ez valami brutál tartós. A vízvonalamra tettem, és felülre csak a belső csücsökbe (valszeg ez mindig így is lesz, max farsangi bálba kerül felülre rendesen). A vízvonalamon 2-3 óráig bírja a ceruza általában, de ez, ez vmi csoda, mert tegnap este 9 után úgy kellett levakarni, és a poén, hogy kinn olyan -18 - -20 fok van, és szokatlanul fúj a szél, és ilyenkor folyik a könnyem. A belső csücsöknél volt egy icipici maszat estére, de a vízvonalról meg sem mozdult, pedig voltam vagy 6 boltba, boltba be, boltból ki, könnyezés indul, jó esetben nem fagy meg. Viszont ez egy extra darab, aki nem szereti, ha megnézik akkor nem ajánlom, mert világít a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.