Septona

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: matine91, Módosítva: 2013. május 21.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

silence

2018. november 20.

Talán ez az eddigi legrosszabb vattakorong, amit próbáltam. Nagyon vékony, könnyen szakad, kettéválik és szöszöl is. Biztosan nem fogom újravásárolni :-(
Ettől jóval minőségibb vattakorongokat lehet kapni, sokkal barátibb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Ettől jóval minőségibb vattakorongokat lehet kapni, sokkal barátibb áron.

Ennie86

2017. március 30.

Talán az Ázsia centerben vettem, mert kellett valamilyen vattakorong. Nem foszlik, viszont elég vékonykára sikerült. Azért teszi a dolgát, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.