Serafim

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serafim, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   100g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szappan száraz és érzékeny bőrre

Az olívaolaj jótékony hatását az orvosi kamillavirág gyulladáscsökkentő és sebgyógyító ereje egészíti ki. A finoman habzó olíva gyengéden tisztítja a bőröd. Ez a szappan is illatmentes, így ekcémásoknak is ajánlható.

CzFru

2021. december 14.

Frissítek...3 nappal később kivágtam a kukába, mert használhatatlan lett.

Jöttem lehúzni. Régóta szemeztem vele a bioboltban.
Eleinte nagyon tetszett, a bőröm kifejezetten szerette. Nem habzik, nagyon fura állaga van,de tisztított. Majd elkezdett szétázni, de nem akárhogy: a külseje kőkemény maradt, alig kopig, belül pedig mindkét oldalon elkezdett nyúlósra ázni, plusz furán befelé kopik, szerintem lesz az a pont, hogy kilyukad. Ilyet még egy szappan sem produkált.
Most már ott tartunk, hogy egy fura, nyálkaszerű izével mosunk kezet, ami mintha nem tisztítana eléggé. A külseje minimálisan kopik azóta is. A szappabtartóval nincs gond, próbáltam rajta élére állínva is szárítani, de 2 nap nem használat után is nyúlósan ragad. Használjuk még, de soha többé. Sanszos, hogy egy része a kukában köt ki. Az ára ezekhez mérten kifejezetten drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Frissítek...3 nappal később kivágtam a kukába, mert használhatatlan lett.

Jöttem lehúzni. Régóta szemeztem vele a bioboltban.

seasalt

2020. január 14.

Ez egy iilyen fura kis szappan, nem is habzik, olyan sok benne a megmaradt olívaolaj, hogy inkább az jön ki belőle, mikor bevizezem/ felmelegszik a kezemben. Ennek ellenére jól tisztít, és a kamillától, ha szagolgatom, van egy egészen minimális illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

munoom

2019. október 17.

Nagyon szeretem, bevált, többször újra vettem már. Régóta kézműves szappanokat használok már, több fajtát is kipróbáltam és eddig ez tűnt ár-érték arányban a legjobbnak. Egy szappan kb. másfél hónapig elég, és mindig puha és tiszta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate