Serafim

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsofi321, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Kézkrémek

A közönséges vagy orvosi levendula örökzöld, fásodó szárú, az árvacsalánfélék (ajakosok) családjába tartozó félcserje, amelynek gyógyhatású virágzatát a Magyar Gyógyszerkönyv Lavandulae flos néven ismertet. A virágból készített teáját nyugtatószerként, gyomor és bélpanaszok enyhítésére ajánlják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsofi321

2019. augusztus 13.

Leárazva vettem az egyik bioboltban. Még a hidegebb időszakban vásároltam és használtam. Egy olajosabb krémről van szó, én kifejezetten lefekvés előtt kentem be vele a szaharai sivataggá száradt kezeimet. :D Nagyon szépen rendbe hozta, mivel szépek az összetevői nem okozott irritációt sem. Az illata is nagyon finom levendulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>