Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Momojka, Módosítva: 2015. február 6.

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: orientális-friss

Illatösszetevők: abszint, fahéj, tiaré

galagonyanya

2015. február 16.

Van benne valami, amit nem bírok elviselni, ezért továbbadtam azt a pár ml-t, amim volt. Valahogy - bocsánat mindenkitől, de - hányásszaga volt. Nem azért, mert megromlott, hanem egyszerűen ilyen. De másnak persze lehet ő a legszebb illat. Szerintem különben a megosztó illatok az igazán érdekesek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

maminti

2015. február 10.

Gyönyörű illat.Jó ideig csak ezt viseltem.A fahéj a domináns,de a csavart az abszint adja és egy hideg nőies plusz a virág.Egészen különleges,nem ismerek hasonlót.Boldog lennék már egy ml-től is,mert sajnos nem kapható már,csak Párizsban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 10.