Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Főbb illatjegyei:írisz, fahéj, rózsaszín bors, musk, fehér szantál

Anemone8

2019. augusztus 31.

Ez egy csodaszép, puha, meleg, krémes téli illat, szomorú vagyok, hogy nálunk nem nagyon kapható.
Nem hivalkodó, édes, de nem tömény, fűszeres, de csak éppenhogy, de semmiképp nem tinilányoknak való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Fragjet

2018. november 29.

Az illatot Christopher Sheldrake hozta létre 2001-ben. A Santal Blanc egy nagyon intenzív és sokoldalú illatú egzotikus gyanta, meleg fa és fűszerek keveréke. Egzotikus fehér szantálfa olaj, rózsa, jázmin, rózsaszín bors, írisz, pézsma amit cédrus vesz körül. Bőr közeli, nem túl hivalkodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.