Seventeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyrétegben jól fedő, fényes, 50 másodperc alatt száradó lakk.

44 féle árnyalatban kapható

Mackobunda

2015. november 16.

Huh ha a körmeim mesélni tudnának. Alapnak felkentem egy átlátszó réteget, erre kentem rá az elvileg "egy rétegben jól fedő" QUICKER SLICKER körömlakkot. Ekkora átverést még világ nem látott és kipróbáltam többet is (Fuschiaristic és a Nightshade árnyalatot) , nehogy egy alapján ítéljek.
Beitta az első réteget a körmöm úgy, hogy alá volt kenve egy átlátszó réteg. Szó szerint, mintha a körmöm a sivatagból érkezett volna és neki esett volna egy látható folyadéknak. o.O Jó akkor kenjünk rá még egy réteget....ez is eltűnt, de már látszott valamennyire, de egyáltalán nem nevezném fényesnek.
Harmadik réteg + egy fedő lakk totális fulladás a körmöknek. Ráadásul így az 1/4 körömlakk el is fogyott. Egy használat után !!!??? A másik árnyalat a fekete meg semmire nem használható, híg... olyan mintha fel lett volna öntve... KUKA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.