Seventeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dba

2014. március 15.

Gyönyörű és sok színekben kapható & tartós még fedőlakk nélkül is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

Gyönyörű és sok színekben kapható & tartós még fedőlakk nélkül is!

despoina

2014. március 7.

Jó minőségű görög lakk, itt az anyaországban hatalmas színválasztékban kapható. Ma gondolkoztam azon hogy ezt vegyem, sokadik alkalomra vagy a Clinique lakkját. Az árkülönség érezhető, közel 8 euró. Hatása alapján van olyan jó mint egy márkás lakk. Napokig fennmarad és szép a színe. Nekem megérte nagyon is. Most a sötétebb pasztelrózsaszín árnyalatban vettem meg. Olyan mint itt az osztályzó csillagok színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.