Sex In The City

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fehér virágos-fás-friss illat

A 2000-es évek illata

adrica

2015. december 14.

Pampilla! Nekem a Jézuska most hozza a bézs színű üvegeset. Ahogy netes rendelésből megérkezett, én is rögtön kipróbáltam. Isteni, könnyed, csajos illat. Nem az cukorkás ami most divat, hanem valami könnyű virágos szellő. Üde, mint a tavasz, de nem olyan sok mint az Anyák napja. Teljesen jó viselet hétköznapokra. És hát abból van a több. Neten 1800.- ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Pampilla

2013. szeptember 30.

Őszintén szólva én követelném hogy folytassák a sort és a Kiss,Love után jöjjenek sorban a SITC illatok,mert szerintem nagyon el vannak találva.Barátnőmmel sétánk során betértünk egy Rossmannba,ahol ott alul a polcon minta nélkül mosolygott rám,és mivel mindketten megszállott Szex és New York rajongók vagyunk,rögtön nyúltunk érte.Igen ám,de milyen illata lehet.Hát gondoltam egyet, 1000 Ft-ot megér a próba,max ha nem jó,akkor elfújkálom a levegőbe szobaillatosítónak.Kiértünk a bolt elé,téptük fel a csomagolást mint az őrültek,és......igen! Isteni illat! Csodaszép üveg,benne üveggyöngyök,gyermeki lelkünk odavolt meg vissza,úgyhogy usgyi vissza a boltba,megvettük a pirosat is,a Love azóta a barátnőm kedvence,a Kiss pedig az enyém!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 30.