Sex In The City

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: citrusos, zöld, virágos

Fejjegyek: virágos jegyek

Szívjegyek: zöld akkordok

Alapjegyek: citrom- és narancsfélék

Erika80

2020. április 3.

A sorozat ihlette ezeket a parfümöket? Én személy szerint ennél sokkalta szexibb, határozottabb, karakánabb és nem utolsó sorban tartósabb parfümmel rukkoltam volna elő a helyükben. Egy kis kellemeskének mondható, visszafogott, virágos-gyümölcsös illatkáról van szó amit nevezhetnék átlagosnak. Persze kinek mi az átlagos. Számomra ez az a kategória. Könnyed, benne vannak a szokásos virágos és gyümis jegyek, amik éppen nem csúsznak el egyik irányba sem, tehát nem húzható rá kimondottan egyik meghatározás sem (nem kimondottan virágos, de nem is gyümölcsös), de talán éppen ezért nem hagy maradandó nyomot az emberben. Egy könnyen feledhető illatocska és ezért nem kis részben felelős a tartóssága is. Ha legalább az jelentőségteljes lenne, talán nem lenne gond, hogy átlagos illat, hisz én is tudom szeretni azt ami nem feltétlen ütős mások számára, de ebben véleményem szerint egyáltalán nem fellelhető úgy nagyon semmi. Főképp nem a "midnight hangulat".
Azoknak ajánlanám, akik a kevésbé feltűnő, észrevétlenebb, könnyedebb és nem nagy hatósugarú parfümöt részesítik előnyben. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.