Shakira

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: citrusos-fehérvirágos, gyümölcsös

Fej:  bergamott, citrom, zöld mandarin
Szív: maracuja, narancsvirág, jázmin, golgotavirág
Alap: pacsuli, ámbra, cédrus, borostyán

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sailorluna

2019. január 29.

nem egy egetrengető újító illat, de kellemesen édeskés, citrusos-virágos. szerintem nem illik a nevéhez, a rockhoz egyáltalán nem egy ilyen illatot képzelnék. nem estem szerelembe, de ha egyszer nagyon akciós lesz, valószínűleg megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

marcsi1233

2018. január 15.

Egy nyáron keresztül viseltem ezt a parfümöt, rajtam nagyon(!!) csajos, erotikus illata van,
ilyenkor mindig meglepődök, hogy mennyire mások vagyunk mi emberek :)
Tartós is, sokáig éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

ilyenkor mindig meglepődök, hogy mennyire mások vagyunk mi emberek :)
Tartós is, sokáig éreztem magamon.

pixiee

2017. október 17.

Ajándékba kaptam, magamtól szerintem sose vettem volna meg. Azt kell mondjam hogy IMÁDOM! Hihetetlen mennyire tartós, simán veri a felsőbb kategóriás parfümök tartósságát. Egy YSL Mon paris fél óra múlva nem érőződik, viszont ez még este is mikor hazaérek munkából. Ilyen ár mellett én csodaszernek tartom mert brutálisan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

SSSAAA

2017. június 12.

Könnyű kis citrusos-gyümölcsös illat, nulla tartóssággal. Nem is értem a névválasztást, ebben semmi vadság, erő nincs. Hármasával fújom magamra, de fél óra múlva hűlt helye. Cserével jutottam egy kis üveges maradékhoz, magamtól nem venném meg. Várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

pomme

2017. május 26.

Magamon sajnos nem bírom elviselni, nagyon férfias illat, simán elmenne uniszex parfümnek. Mivel nem tudtam vele mit kezdeni, befogtam a budiba, így Férj is "tesztelhette" :DD Pár alkalom után megjegyezte, hogy nem érti, miért száműztem a WCbe a parfümöt, szerinte tök jó illata van...mondom, azért cica, mert kib*szott fiús...ő meg: ja, hát, tényleg nem csajos.... :D Szóval egy férfi parfümnek teljesen oké lenne, rajtam viszont nagyon nem adja, pedig szeretek egy csomó fiú(s) illatot, amiben büszkén vonulnék (ha Férj nem szaladna el mellőlem :D). 14 évesen valószínűleg elhasználtam volna a Tommy Girl meg a többi fiús-citrusos parfümöm mellett, de mostmár nagyon nem az én világom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

zsofbar77

2017. március 22.

Kellemes, édes, citrusos-gyümölcsös illat. Szívesen fújom magamra. Első olyan parfüm, amit valóban szeretek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

majoreszternora90

2017. január 3.

Szegényke, olyan kis unalmas illat. Volt nekem, de gyorsan továbbadtam, mert nem éreztem benni semmit, ami megfogna. Kis gyümis illat, ami nem lenne rossz, de hamar átfordul olyan semmilyen, majdnem kellemetlen "kölniszagba".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

CandyAndi

2017. január 3.

Szeretem, viszont nekem kicsit hasonlít talán az S illatára, nem tartom annyira különleges illatnak. Ettől függetlenül gyakran használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Lityi1990

2016. december 22.

Imádom ezt a parfümöt, bár semmilyen rockos nincs benne. Nem tehetek róla, de amiben jázmin van, pacsuli, meg ámbra az egyből dobom a kosaramba. Annak ellenére, hogy tényleg nincs benne semmi rockos, ha kiruccanunk valahova mindig ezért az üvegért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

flora.hegymegi

2016. december 15.

A Rossmannban annyira meg akartak tőle szabadulni, hogy eszméletlenül leakciózták, és 1800 Ft-ért jutottam hozzá. Ennyiért valóban meg is érte, egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve. Tavaszi illat, abszolút erősen virágos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.