Sheila

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Szappanok

A szappan egyediségét a benne lévő Annatto por adja. Az Amazonas vidék erdeiben honos fa magvaiból előállított port elsőként az ott élő bennszülött törzsek használták testfestésre.

• gyorsítja a barnulást, pigmentálódást támogatja
  • hozzájárul, hogy bőrünk hosszabb ideig megőrizze barnaságát
  • csökkenti a ráncokat, a bőr öregedését
  • segíti a bőr védekezését a napozás jelentette veszélyekkel szemben
  • rovarriasztó hatású

A bőrfeszesítésre is megoldást nyújt. Dörzsölő hatása révén megszabadulhatunk az elhalt hámsejtektől, így a narancsbőr tüneteinek enyhítésére is kiválóan használható.

Gyulladáscsökkentésre és kollagén termelés fokozására kiváló ricinusolajat, bőrnyugtató és hidratáló hatás elérése érdekében extra szűz olívaolajat, valamint ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag kókuszolajat tartalmaz.

Fontos! A naptejet nem helyettesíti!

naomi0014

2017. január 30.

Imádom az illatát!
Szoli előtti napokban szoktam vele tusolni és jobban megfog!!
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

Imádom az illatát!
Szoli előtti napokban szoktam vele tusolni és jobban megfog!!
Ajánlom mindenkinek!

Emolliensek: Bixa Orellana Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate