Sheila

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Édes Érintés bőrbarát krémdeónkban a levendula virág és a grapefruit édes-kesernyés gyümölcsös illata gondoskodik arról, hogy egész nap frissnek, üdének érezhesd magad! Ápoló sheavaj, nyugtató kakaóvaj, fertőtlenítő hatású szódabikarbóna és egy csipetnyi kukoricakeményítő kombinációjából született dezodor, melyhez levendula és grapefruit illóolajokat kevertünk. Krémdeóink natúr, természetes összetevőkből elkészített dezodorok, melyek a pórusainkat nem tömítik el, így az izzadást, mint természetes folyamatot nem gátolják meg. Természetes úton fertőtlenítek, így nem alakulnak ki kellemetlen testszagok. 100%-os tisztaságú, természetes levendula illóolajjal gazdagítottuk, ugyanis azontúl, hogy az irritált bőr tüneteit enyhíti, még a lélekre is jó hatással van. Kellemes illata nyugtató hatással van az idegrendszerünkre, oldja a bennünk lévő feszültséget. A grapefruit illóolaj pedig kitűnő hangulatjavító, oldja a szorongásokat, pezsdítően hat közérzetünkre. E kettő ütős kombinációja garantáltan elvarázsol!"

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia Herb Oil