Sheila  Érzékeny Szenvedély Krémdeó

Sheila

Sheila Érzékeny Szenvedély Krémdeó

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-ban natúr, illatmentes krémdeó érzékeny bőrűeknek a kellemetlen testszagok ellen.

"Nyugtató és hidratáló sheavaj, bőrpuhító és védő kakaóvaj, fertőtlenítő hatású szódabikarbóna és egy csipetnyi kukoricakeményítő kombinációjából született dezodor, krém formájában, tégelybe zárva. Krémdeóink natúr, természetes összetevőkből elkészített dezodorok, melyek a pórusainkat nem tömítik el, így az izzadást, mint természetes folyamatot nem gátolják meg. Természetes úton fertőtlenítek, így nem alakulnak ki kellemetlen testszagok."