Sheila

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Dezodorok

"Krémdeóink natúr, természetes összetevőkből elkészített dezodorok. Nyugtató és hidratáló sheavajból, bőrpuhító és védő kakaóvajból, fertőtlenítő hatású szódabikarbónából és egy csipetnyi kukoricakeményítő kombinációjából készítettük el. A természetes alapanyagoknak köszönhetően, krémdeóink a pórusainkat nem tömítik el, így az izzadást, mint természetes folyamatot nem gátolják meg. Természetes úton fertőtlenítek, így nem alakulnak ki kellemetlen testszagok. Krémdeónk kellemes és csábító illatát a 100% tisztaságú, természetes rózsafa és édes narancs illóolajoknak köszönheti. Elvarázsol, rabul ejt, fokozza a boldogságot. Úgy tartják, hogy a rózsafa illóolaj afrodiziákum, fokozza a vágyakat, segít a gátlások feloldásában. Az édes narancs illóolaj tartalmának köszönhetően pedig frissítő és lélekgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, jó közérzetet teremt. E kettő ütős kombinációja garantáltan mindenki rabul ejt!"

Nancika

2018. július 18.

Bevallom őszintén, nem szeretem a tégelyes dezodorokat, egy Balea dezodort használok mióta a szeretett (mára meg már el- és megvetett) Nivea dezodoromat leváltottam, de azt bizony frissíteni kell napközben, mivel nem mindig bírja ki estig. Viszont nem mindig fér a táskámba egy nagy fújós dezodor: na ilyenkor ez a kis tégely mindig életet mentett. Könnyen elkenhető, nem hagy nyomot a ruhán, finom az illata és estig szépen véd. Őszinte leszek: önmagában nem próbáltam, mivel nem szeretem az ilyen termékeket, de ez még ennek ellenére is levett a lábamról. Frissítős dezodorként tökéletesen teljesített, úgyhogy meg merném kockáztatni, hogy egész napi viseletre is legalább ennyire alkalmas.

Hatalmas plusz pont, hogy a korábbi tégelyes Olivia krémdezodorral szemben ezt sokkal könnyebb kenni és "kiszedni" használatkor. Ugyan annál nagyobb ez a tégely, így azért nagyobb helyet foglal a táskában, biztos vagyok benne, hogy amint ez elfogy, ezt veszem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract