Sheila  Hűsítő Szellő Krémdeó
Sheila  Hűsítő Szellő Krémdeó

Sheila

Sheila Hűsítő Szellő Krémdeó

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Dezodorok

"Vegyszermentes krémdezodorunk kizárólag természetes alapanyagokból a nőknek és a férfiaknak is remek választás! Krémdeónk alapja az ápoló sheavaj, a nyugtató kakaóvaj, a fertőtlenítő hatású szódabikarbóna és egy csipetnyi kukoricakeményítő. De itt még nem álltunk meg! Ahhoz, hogy még tökéletesebb legyen, csepegtettünk bele 100%-os tisztaságú, természetes illóolajokat is. Ezen alapanyagok kombinációjából született meg Hűsítő Szellő krémdeónk, mely a pórusainkat nem tömíti el, így az izzadást, mint természetes folyamatot nem gátolja meg. Természetes úton fertőtlenít, így nem alakulnak ki kellemetlen testszagok. Frissítő, intenzívebb illata a 100%-os tisztaságú, természetes illóolajoknak köszönhető. Fanyarkás citrom, fűszeres teafa és hűsítő menta kombinációja, mely pezsdítően hat viselőjére."

encimokus

2018. április 30.

Krémes, könnyen kenhető, de sajnos a hatása nálam nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Krémes, könnyen kenhető, de sajnos a hatása nálam nem a legjobb.