Sheila

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Tusfürdők

Narancs-grapefruit illatú natúr tusfürdő, mely krémesen habzik, hatékonyan tisztít és még a bőrt is táplálja.

"Tusfürdőnk, három növényi olaj segítségével távolítja el bőrünk szennyeződéseit, miközben a megfelelő ápolásról is gondoskodik. A napraforgóolaj, kókuszolaj és a sárgabarackmag-olaj biztosítja, hogy testünk megszerezze hidratáltságát, regenerálja, frissíti bőrünket."

• 100%-ban magyar, vegán kézműves termék
  • hatékony tisztító hatású, jól habzó, bőrbarát
  • kőolajszármazékoktól, szintetikus anyagoktól mentes
  • mesterséges színezéket nem tartalmaz
  • pálmaolaj felhasználása nélkül készült
  • tartósítószert nem tartalmaz

Nancika

2018. július 18.

Más az állaga és az "utóérzete", mint a legtöbb tusfürdőnek. Éppen ezért az első pár alkalommal kicsit furcsa volt használni, de utána megszoktam, és teljesen beleszerettem: sokkal tisztábbnak, frissebbnek éreztem magam minden tusolás után. Kellemes volt az illata és nem éreztem, hogy szárítaná a bőröm, vagy kellemetlen lett volna a használata, sőt! Kifejezetten jó hatással volt a bőrömre, a hátamon néha-néha felbukkanó apróbb bőrhibák nem jöttek elő, amíg ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Tisztítószerek: Potassium Sunflowerseedate

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.