Sheila

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   85 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheilaSoap, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Használatát elsősorban érzékeny, ekcémás, száraz bőrűeknek ajánljuk. Kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz, illó- és illatanyag mentes! A sheavaj különlegessége, hogy nagy mértékben tartalmaz elszappanosíthatatlan összetevőket, ami azért is jó, mert gyorsan és tartósan enyhíti az ekcémás tüneteket, megakadályozza a betegség kiújulását. A benne lévő vitaminok pedig hosszantartóan hidratálják bőrünket. Azért, hogy még tökéletesebb legyen szappanunk, gazdagítottuk még extra szűz olivaolajjal és kókuszolajjal. Ezen összetevők is jótékonyan és hatásosan kezelik az ekcémás tüneteket, regenerálják bőrödet, megvédik testedet a kiszáradástól."

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate