Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wijolk, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

• Napvédőt és bőrápolót kombinál ebben az alapozóban
  • Hibátlan végeredményt és enyhén ragyogó megjelenést ad
  • Vízálló, így friss és valódi színt biztosít órákig
  • Áttetsző és könnyedén felvihető
  • Véd a kiszáradás ellen és megőrzi a bőr optimális nedvességét
  • Antioxidánssal semlegesíti a szabadgyököket

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Nagyon szép napsütötte, egészséges arcszínt lehet vele elérni, ami segít még a hidegebb idő elviselésében is. Krémes állagú, könnyen felvihető, praktikus táskabarát termék. Ha ránézek, egyértelműen a nyarat juttatja az eszembe - még télen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

mankusz

Korcsoport: >54
2013. június 26.

Valóban bronzosítónak tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 26.

Valóban bronzosítónak tökéletes!

Guerlain Fangirl

2013. február 4.

Én is pici mintadobozban kaptam, és amint elfogyott, vettem is egyet. Kompakt alapozónak nevezi magát, de én bronzosítónak használom, mert még legjobban lebarnult színemhez is túl sötét, viszont bronzosítónak nagyon jó. Szépen oszlatható, és természetes napcsókolta színt lehet vele varázsolni az arcra. Nem olcsó, de megéri az árát. Hasonló minőségben ajánlom a Shiseido Waterproof alapozóját, ami van világosabb bőrre is és gyönyörűen harmonizál ezzel a bronzosítóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 4.