Shiseido

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A Lacquer Gloss szájfény üde tavaszi színekkel és ragyogó fénnyel fedi be az ajkakat. Már egy réteggel is 3 hatás érezhető: bőrápoló hatású, enyhe színt ad az ajkaknak és lakkszerű fénnyel fedi be, mely hosszantartó, ragyogó hatást biztosít.

8 féle színben kapható

Shiseido Lacquer de Rouge
Ár: 2500 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, Blaha Lujza tér , fizetés: Személyes átvétel
kakaska

2019. augusztus 8.

BE 102-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nude, csillámos, hétköznapi árnyalat. Nagyon szép színű, tetszik az applikátora.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

drz400

2018. október 24.

PK 304 árnyalat van meg belőle. Rózsaszínes csillámos, de csak finoman, még lehet elegánsnak mondani. Nagyon jó érzés az ajkakon, gyönyörűen áll. Az applikátorával nagyon könnyű felvinni, szerintem ez a legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

reny

2018. június 10.

Nem rajongok a szájfényekért,jobban szeretem a rúzsokat,de ez annyira kedvező áron volt,hogy nem tudtam ott hagyni. BR301-es árnyalatban van meg,ami egy bézses árnyalat. Imádom. annyira könnyed,nem ragad,nem csomósodik,ilyennek kell lennie egy szájfénynek! :) Shiseido,ez is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Arrowette

2018. március 19.

Nagyon jó, termékmintát kaptam belőle, de meg fogom venni a rendes kiszerelést is. Nagyon tartós, evés ivás álló. Egyáltalán nincs ragacsos érzés az ajkakon. A színek is eléggé intenzívek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Igh12

2017. augusztus 30.

Szuper! Estee Lauder szájfényhez hasonlóan tartós, lassan és szépen kopó darab, a különbség annyi szerintem hogy ez könnyebb textúra és kevésbbé ragacsos. Aki óckodik a szájfényektől a ragacsosságuk miatt, ezt nyugodtan kipróbálhatja szerintem.
Az egyetlen dolog ami miatt sokat hezitáltam a beszerzésén, a benne lévő csillámok. Felkenve ez nem látszik (be102 árnyalatnál legalábbis), nem kelt gagyi hülyegyerek hatást.
Amiért eredetileg a drogériába mentem az Chanel szájfény volt. A Chanel iránti érdeklődésem minimalizálódott, ennek viszont nagyon örülök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Joaninha

2016. december 14.

Itt vettem KM-en egy nagyon kedves lánytól ezt a csodát. Egy Plum Wine névre hallgató, gyönyörű lilás-mályvás színt. Most télre tökéletes ez az árnyalat! :) Nagy a szerelem, csak dicsérni tudom. Nagyon tartós, órákig fenn marad és egyáltalán nem zavaróan kopik evés-ivás közben. Nem ragad, gyönyörű a fénye, szerencsére nem csillámos, csak nagyon aprószemű csillámok vannak benne, olyan szaténos kicsit. Imádom, ha elfogy venni fogok megint és talán egy másik árnyalatra is elcsábulok. Ja, és azt is nagyon szeretem benne, hogy nincs különösebb illata vagy íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Marcsi66

2015. december 26.

CSODÁLATOS szájfények közül idáig,ez a legjobb nekem,ultratartós,nagyon apró finom csillámok,vizes hatás tökéletes,Egyáltalán nem ragad,komfortos,szinte észre sem veszem hogy rajtam van.Gyönyörű színekben lehet kapni,én barackos árnyalattal leptem meg magamat,,,Karácsonyra.
luxus termék...és hát az ára is,de még így is azt mondom ..MEGÉRTE / nincs feltöltve ezért ide írom / szemöldök formázó púder / szintén fantasztikus,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

Mimiti

2015. szeptember 6.

Nos, ez a kis csoda úgy került nálam a képbe, hogy elhatároztam, jutalomképp veszek magamnak egy Chanel szájfényt mert "uuuudebaromijólnéznekkinézdmárhogycsillognak". A legkevésbé sem vagyok szájfényes típus, ki nem állhatom, hogy ragadnak, fél óránként eltűnnek, és egy korty vizet sem tudok meginni anélkül, hogy a felét le ne kenném a számról, ráadásul nehéz eltalálni a mennyiséget/minőséget, az ember lánya azt szeretné, ha látszana valami, és mégsem egy hordozható óceánnal az arcán mászkálna. Én kimondottan csillámos szájfény párti vagyok, ezért mikor az eladó ajánlotta, hogy nézzem meg ezeket is, kissé csalódottan pemeszeltem az ajkamra, hiszen ahogy csoknyom is írta, nem erőteljesen csillámosak. A csalódottság egy pillanat alatt elmúlt, egy élénkebb, pink színt választottam, gyönyörűen pigmentált, a vizes hatás tökéletes, nem túl sok, az aprócska csillámok elképesztően feldobják. Nem ragad és hihetetlenül tartós, néha el sem hiszem, hogy szájfény. Kétségtelen, hogy drága, de részemről teljesen megtérült a befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

csoknyom

2015. július 18.

Megtaláltam A szájfényt! Sosem kedveltem a csillámos darabokat, (pl. Michael Kors ajakfényeit talán már általános iskolában sem kentem volna fel), viszont munkában éppen valami vizes-hatású, enyhe fedésű kencét kerestem a számra, mikor rátaláltam erre a nagyon finomra őrölt csillámokkal dúsított darabra. Nagyon szép, natúr színekben pompázik a kollekció, a lilásabb és mályvásabb színvilágig megindulva. Bátran ajánlom mindenkinek főleg így a nyári időszakra, garantáltan tartós, evés ivást is szépen viseli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.