Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

The Brush Bar ecsetszárító - új
Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+1000 Ft)
Ár: 9500 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj (csomagolas nelkul), Helyszín: Budapest, fizetés: --
talosbogi

2019. január 8.

Tökéletes, nem mindegyik alapozóval működik de számomra teljesen megérte az árát🙂

talosbogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Boriskajuliska

2019. január 5.

Nagyon jó ecset, den nem minden alapozómat szereti. Évek óta meg van, egyetlen szálat sem veszített pedig szinte kivétel nélkül minden használat után tisztítom! Amivel egyáltalán nem volt kompatibilis az EL DW! A mostani kedvencem a REVLON COLORSTAY-t szépen csíkmentesen lehet felvinni vele de sajnos másfélszer többet használok belőle mintha az ujjaimat használnám. Mivel ez egy kifejezetten olcsó alapozó, még így is megéri az ecsetet használni a végeredményt figyelembe véve. Kacérkodok a TARTE nagy fejű alapozó ecsetével is.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

kanaka

2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Nagyon szerette a Shiseido Sheer And Perfect-et, a Shiseido Synchro Skin Lasting Liquidet, Lancôme Teint Idole-t és talán mérsékeltebben szereti a sűrűbb Shiseido Radiant Liftinget.
Amikor kevésbé jó minőségű alapozót szerettem volna használni, attól kezdett gyorsan összetapadni. (Hadd ne írjak márkát!)
Fontos, hogy soha nem szappannal mosom! Csakis samponnal, langyos vízben. Szárításkor sem hagyom, hogy bele folyjon a víz a ragasztott részbe.
Szeretem, hogy minden pontra odaférek vele és hogy rövid a nyele, mégis ergonómikus.
Évek óta hű társ.

kanaka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Évek óta hű társ.

Blackbird

2018. december 15.

Most,hogy jön a hűvös,és visszatértem a folyékony alapozóhoz,elővettem újra. Estee Lauder Double Weart használok,ami bizony gyors,és ha lehet korrekciómentes munkát igényel.Maga a tökély.Pontos,precíz munkát lehet végezni vele,igaz ,kicsit pepecselős.Viszont nem voltam rest a youtube-on rákeresni,hogy hogy Shiseido-s sminkesek hogy használják ,mik a kis trükkjeik.Gyorsabb,és látványosan szebb,mint a kézzel való munka. Ajánlom.Egyszeri befektetés,évekig használható. Webáruházakban jóval olcsóbb,mint a parfümériákban.
Up. Alig másfél év telt el,és hullik.Vagy pontosabban vedlik. Rendesen tisztítom, igaz használatban is van. Ha ez ennyit bír,akkor sajnálatos.Több,mint sajnálatos. Lepontozom. Évekig bírják a jó a jó ecseteim,eddig messze ő teljesített alul szőrtartásban..
2018.12.15.
Gondolkodtam,hogy írjam-e, vagy sem. Az első példányom, ami vedlett, az egy megbízhatónak tartott webáruházas darab volt. Annyira szőrhullató volt, hogy félre is tettem csalódottságomban. Aztán üzletben csak-csak megkörnyékeztem egy újat. És láss csodát, nem hullik.Sőt, aprócska, nüansznyi különbségek is akadnak a két ecset kivitelezése közöztt..Mondhatnám, hogy kifogtam egy selejtes példányt, de sajnos rosszabb sejtéseim vannak. A második ecsettel álom dolgozni. Kb 5 hónapja van meg, semmi probléma vele. Egy pontot visszahúzok és maradok a márkaboltos vásárlásoknál..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

2018.12.15.

herczegno33

2018. november 12.

A shiseido bemutató videót is èrdemes megnèzni hozzá. Hát nem tudom, de nekem a beauty blenderhez kèpest gyatrább a vègeredmèny. Nagyon nem szeretek ecsetet mosogatni, így visszaállok a blenderre.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Anittta

2018. október 23.

Hihetetlen jó ez az ecset. Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz, és ennyire más tud lenni a végeredmény, csak az ecset miatt. Szóval oda vagyok érte, szuper jó!! Szerintem a teljes árát is kiadnám érte így, hogy már tudom mit tud. Nézzetek be a Müllerbe, kb. 1-2 hete 3500 forintért vettem!

Anittta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

bernikrém

2018. október 4.

Annyira csodálatos!
Jó pár alapozó ecsetet próbáltam már, de igazából mindig is erre vágytam! És nem csalódtam egyáltalán, nagyon szépen lehet használni, nem megy pocsékba egy rakás alapozóm mert valóban nem szívja magába. a mérete miatt a neszeszerembe is könnyen elfér.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Annyira csodálatos!

Capy

2018. március 2.

Úgy szeretném szeretni. De tényleg, ennyi pénzért (azért notinoról is 8000) igyekszem vele megbarátkozni, egy hónapja vettem át. Teszi a dolgát, óriási pozitívum számomra hogy nem eszi meg a folyékony alapozómat, hanem tényleg szépen eloszlatja. Fontos, hogy a különböző állagú alapozókhoz a megfelelő technikát kell használni(folyékonyhoz finoman beleütögetem a bőrömbe), a shiseido bemutató videója nagyon hasznos. A pici feje sem jelent problémát...na de azért időnként az éjszaka közepén felriadva eszembe jutnak a beauty blendereim, hasonlítani sem tudom az általa nyújtott eredményt ahhoz a gyönyörű, végtelenül egységes és természetes alapozófelvitelhez, amit azok nyújtottak. Nem fogom feladni, hibáztatható a nem túl jó alapozóm, vagy a szomorú tény hogy mennyi extra erőfeszítésbe fog telni ezt az ecsetet tisztességesen kimosni. Hiába mosom át minden használat után ötször, a belsejében mindig marad termék amitől összeállnak a szálai és már sehol sincs az a puhaság, mint amikor kibontottam.
Elolvasva az itteni véleményeket észrevettem, hogy sokan úgy vették meg hogy azelőtt kézzel vitték fel az alapozót. Ahhoz képest (is) természetesen nagyon jól dolgozik, összességében egy jó ecsetnek gondolom. Majd updatelek ha jutok valamire a tisztításával és egy másik alapozóval, ha kiállja a próbát akkor megkapja az öt csillagot.

Capy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

incitatogranit

2018. január 8.

Kiváló minőségű és pluszban nagyon szép kis alapozó ecset. Minimum 4 éve megvan, mondjuk nem használom napi szinten csak hetente maximum kétszer de még mindig ugyanolyan mint amikor megvettem. Valóban egyetlenegy szőrszálat se vesztett. A kimosása kicsit macerás de a minőségért cserébe ezt megbocsájtható.

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Cannes

2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.