Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 7900 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj (csomagolas nelkul), Helyszín: Budapest, fizetés: --
2000 Ft Eredeti Shiseido Perfect Alapozó Ecset
Ár: 2000 Ft + pk , Eladó: noisette
Állapot: viszonylag sokat használt, Helyszín: Nagykovacsi, fizetés: előre utalás után posta
cattitude

2019. november 8.

nekem a Shiseido 131 ecset van meg, ami a Perfect japán belföldi változata és nem is forgalmazzák máshol, csak Japánban. a nyele máshogy néz ki és nagyon picit kevésbé tömött a feje, mint a Perfectnek, de a különbség minimális.
nagyon örülök, hogy megvettem ezt az ecsetet, nagyon jó használni, én bb krémet viszek fel vele és nagyon szépen el tudom oszlatni, teljesen más, mint kézzel. nekem nincs problémám a kimosásával, samponnal vagy ha épp van nálam, Daiso ecsetmosóval tisztítom. szőre nem hullik, az alakja nem deformálódik, szóval tényleg nagyon elégedett vagyok vele, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Blondyviki88

2019. szeptember 25.

Lehet én vagyok a béna, de nekem nem jön be, túl tömör, rengeteg anyagot beszív, lehetetlen kimosni és még drága is volt. 2 használat után csak porosodik a sminkasztalomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Glowla

2019. június 16.

Update: valamikor az évek során lepattogzott róla a felirat. A szőre viszont jó állapotban van. A szilikonos és vékonyabb állagú alapozókat nem szereti, csíkozza őket. Egyébként ugyanezeket nehezebb is kiszedni belőle, főleg, ha sminkelés után nem volt azonnal tisztítva. Makacs festékmaradványokat sebbenzinnel szoktam kiszedni, belőle.
NB A Real Techniques szivacsai megoldják a csíkozás ügyet.

2015. január 21. Most leszünk lassan egy évesek, és visszatekintve nagyon jól teljesít, megéri az árát (iparfümérián). A felülete nagyon sűrű és telített, tapintásra bársonyos. Azt hiszem, ebbe szerettem bele, nem is az ecset mivoltába. Folyékony alapozóhoz használom, nagyon szépen leadja a festéket, amit felvett. Korrektor széleit szoktam vele még eldolgozni szemkörnyéken.
Amíg rá nem jöttem, hála nektek, hogy sebbenzinnel tisztítható, sokat küzdöttünk, de teljesen visszaadja az eredeti formáját, bársonyosságát. Samponos mosásban egyáltalán nem hullajtja a szőrét. Egyetlen egyszer volt oldalt egy kiálló szála, amit lecsippentettem ollóval, de ennyi.
És egyszerűen szép. :D Pluszpont, hogy szintetikus, és nem bántottak miatta állatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

NB A Real Techniques szivacsai megoldják a csíkozás ügyet.

rebekasa

2019. május 24.

Egy fantasztikus akció keretében 3000 forintért juthattam hozzá. Szuper kis ecset, nem működik minden alapozóval, tisztítása nehézkes bár ezek ellenére is megkapja az öt csillagot! Ha valaki egy jó ecsetre szeretne beruházni akkor ezt bátran ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Bette

2019. március 14.

Nagyon jó kis ecset, a belico folyékony alapozóm is imádja :) Könnyű tisztítani, amit minden használat után meg is teszek. 2 éve van meg és még mindig úgy néz ki mintha új lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

talosbogi

2019. január 8.

Tökéletes, nem mindegyik alapozóval működik de számomra teljesen megérte az árát🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Boriskajuliska

2019. január 5.

Nagyon jó ecset, den nem minden alapozómat szereti. Évek óta meg van, egyetlen szálat sem veszített pedig szinte kivétel nélkül minden használat után tisztítom! Amivel egyáltalán nem volt kompatibilis az EL DW! A mostani kedvencem a REVLON COLORSTAY-t szépen csíkmentesen lehet felvinni vele de sajnos másfélszer többet használok belőle mintha az ujjaimat használnám. Mivel ez egy kifejezetten olcsó alapozó, még így is megéri az ecsetet használni a végeredményt figyelembe véve. Kacérkodok a TARTE nagy fejű alapozó ecsetével is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

kanaka

2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Nagyon szerette a Shiseido Sheer And Perfect-et, a Shiseido Synchro Skin Lasting Liquidet, Lancôme Teint Idole-t és talán mérsékeltebben szereti a sűrűbb Shiseido Radiant Liftinget.
Amikor kevésbé jó minőségű alapozót szerettem volna használni, attól kezdett gyorsan összetapadni. (Hadd ne írjak márkát!)
Fontos, hogy soha nem szappannal mosom! Csakis samponnal, langyos vízben. Szárításkor sem hagyom, hogy bele folyjon a víz a ragasztott részbe.
Szeretem, hogy minden pontra odaférek vele és hogy rövid a nyele, mégis ergonómikus.
Évek óta hű társ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Évek óta hű társ.

herczegno33

2018. november 12.

A shiseido bemutató videót is èrdemes megnèzni hozzá. Hát nem tudom, de nekem a beauty blenderhez kèpest gyatrább a vègeredmèny. Nagyon nem szeretek ecsetet mosogatni, így visszaállok a blenderre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Anittta

2018. október 23.

Hihetetlen jó ez az ecset. Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz, és ennyire más tud lenni a végeredmény, csak az ecset miatt. Szóval oda vagyok érte, szuper jó!! Szerintem a teljes árát is kiadnám érte így, hogy már tudom mit tud. Nézzetek be a Müllerbe, kb. 1-2 hete 3500 forintért vettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.