Shiseido

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2022. február 28.

Ár:   11 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: 9999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kanaka

2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Nagyon szerette a Shiseido Sheer And Perfect-et, a Shiseido Synchro Skin Lasting Liquidet, Lancôme Teint Idole-t és talán mérsékeltebben szereti a sűrűbb Shiseido Radiant Liftinget.
Amikor kevésbé jó minőségű alapozót szerettem volna használni, attól kezdett gyorsan összetapadni. (Hadd ne írjak márkát!)
Fontos, hogy soha nem szappannal mosom! Csakis samponnal, langyos vízben. Szárításkor sem hagyom, hogy bele folyjon a víz a ragasztott részbe.
Szeretem, hogy minden pontra odaférek vele és hogy rövid a nyele, mégis ergonómikus.
Évek óta hű társ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Tökéletes! Persze nem mindegy, hogy milyen alapozóval használod.
Évek óta hű társ.

herczegno33

2018. november 12.

A shiseido bemutató videót is èrdemes megnèzni hozzá. Hát nem tudom, de nekem a beauty blenderhez kèpest gyatrább a vègeredmèny. Nagyon nem szeretek ecsetet mosogatni, így visszaállok a blenderre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Anittta

2018. október 23.

Hihetetlen jó ez az ecset. Nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz, és ennyire más tud lenni a végeredmény, csak az ecset miatt. Szóval oda vagyok érte, szuper jó!! Szerintem a teljes árát is kiadnám érte így, hogy már tudom mit tud. Nézzetek be a Müllerbe, kb. 1-2 hete 3500 forintért vettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

bernikrém

2018. október 4.

Annyira csodálatos!
Jó pár alapozó ecsetet próbáltam már, de igazából mindig is erre vágytam! És nem csalódtam egyáltalán, nagyon szépen lehet használni, nem megy pocsékba egy rakás alapozóm mert valóban nem szívja magába. a mérete miatt a neszeszerembe is könnyen elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Annyira csodálatos!

Capy

2018. március 2.

Úgy szeretném szeretni. De tényleg, ennyi pénzért (azért notinoról is 8000) igyekszem vele megbarátkozni, egy hónapja vettem át. Teszi a dolgát, óriási pozitívum számomra hogy nem eszi meg a folyékony alapozómat, hanem tényleg szépen eloszlatja. Fontos, hogy a különböző állagú alapozókhoz a megfelelő technikát kell használni(folyékonyhoz finoman beleütögetem a bőrömbe), a shiseido bemutató videója nagyon hasznos. A pici feje sem jelent problémát...na de azért időnként az éjszaka közepén felriadva eszembe jutnak a beauty blendereim, hasonlítani sem tudom az általa nyújtott eredményt ahhoz a gyönyörű, végtelenül egységes és természetes alapozófelvitelhez, amit azok nyújtottak. Nem fogom feladni, hibáztatható a nem túl jó alapozóm, vagy a szomorú tény hogy mennyi extra erőfeszítésbe fog telni ezt az ecsetet tisztességesen kimosni. Hiába mosom át minden használat után ötször, a belsejében mindig marad termék amitől összeállnak a szálai és már sehol sincs az a puhaság, mint amikor kibontottam.
Elolvasva az itteni véleményeket észrevettem, hogy sokan úgy vették meg hogy azelőtt kézzel vitték fel az alapozót. Ahhoz képest (is) természetesen nagyon jól dolgozik, összességében egy jó ecsetnek gondolom. Majd updatelek ha jutok valamire a tisztításával és egy másik alapozóval, ha kiállja a próbát akkor megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

incitatogranit

2018. január 8.

Kiváló minőségű és pluszban nagyon szép kis alapozó ecset. Minimum 4 éve megvan, mondjuk nem használom napi szinten csak hetente maximum kétszer de még mindig ugyanolyan mint amikor megvettem. Valóban egyetlenegy szőrszálat se vesztett. A kimosása kicsit macerás de a minőségért cserébe ezt megbocsájtható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Cannes

2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.

Nico

2017. szeptember 30.

Kevés festéket vesz fel, gyorsan és szépen lehet vele dolgozni. Egyébként sokkal kisebb, mint amire számítottam, de éppen ettől olyan kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

biusjj

2017. szeptember 13.

Upd 2.: 3 éve van meg, minden nap használom púderezéshez (MAC Studio Fix púder) és a 3 év alatt nem hullott, potyogott, tökélete még mindig! I M Á D O M!!

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

UPD.: Marad a millió csillag. 2 éve megvan és mindennapos használat mellett sem hullott ki egy szála sem. Alapozóhoz, púderhez egyaránt tökéletes, és mivel kicsi könnyen vihetem is magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Ahogy a neve is mondja, tökéletes!
4 éve csak ezt az ecsetet használom alapozásra! Szinte egy szőrszál sem esett ki belőle!
Puha, nem bök... szépen lehet vele dolgozni!
Drága, de megéri hiszen évekig hű társunk lesz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Ahogy a neve is mondja, tökéletes!
Puha, nem bök... szépen lehet vele dolgozni!
Drága, de megéri hiszen évekig hű társunk lesz! :)