Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Egyenként festi be a szempillákat, dússá varázsolva őket.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. február 25.

Egyszeri kenés után semmi nem látszik a pillákon. A másodikkal némely pillákon hosszú bogárlábakat csinál, így eltérő hosszúságúakká válnak a pillák. Ezeket a plusz részeket lecsipkedve a felső pillasor vállalhatóvá válik, de a dúsításban nem jeleskedik ez a spirál. Egy picit felemeli a pillákat, szóval valamennyire göndörít. Az alsó pillasornál katasztrófális, szinte egyáltalán nem fogja be a szálakat, majd a következő réteg már túl sok festék, gombócos, összetapadt pillák. Ja, a felső pillasorban sem működik a pillák szétválasztása, hajlamos összetapasztani őket. Napközben pedig ezek után sajnos pereg a festék, hullanak a bogárláb maradékok, igaz, kenődni nem kenődik. Állítólag meleg vízzel eltávolítható, én ezt nem próbáltam, mert jobb szeretek sminklemosót használni. Nagy csalódás ez a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 25.

csalii

2013. augusztus 3.

szépen hosszabbít, nem ragasztja össze a pillákat, az alsó szempillákról nem folyik le az arcomra még 40 fokban sem, összességében elégedett vagyok vele, de én jobban szeretem azokat a spirálokat, amik jobban dúsítanak, ez is dúsít, de én a drámai pillák híve vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Jazz Juice

2013. május 14.

Én voltam olyan bátor és megvettem. Persze mielőtt még az előző véleményt olvastam volna. :)
Teljesen elégedett vagyok vele. Tartós, nem csinál bogárlábakat, nem pereg le. A párom szerint "látszik, hogy jó minőségű" - az ő szótárában ez azt jelenti, hogy nem lát apró gombócokat a pillákon. :)

Update: 4. hónapja használom, ez idő alatt többször kellett vízzel higítanom, hamar be akar száradni. A Clinique high impact ennél sokkal jobban húzta, és az ára is kedvezőbb. 2 csillag minusz. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

andrea.horvath79

2012. március 19.

Egy próbát kaptam belőle. Iszonyú csalódás, semmit nem csinál a pillákkal. Eszetekbe ne jusson megvenni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.