Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Dúsító, hosszabító, szétválasztó, tartós, meleg vízzel könnyedén eltávolítható szempilla spirál.

Angera

2017. augusztus 6.

Lehetetlenség lemosni. Konkrétan nem találok hozzá megfelelö lemosót, egy hétig marad fent, utána a szempilláimmal együtt távozik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

JuliannArt

2015. május 4.

Ajándékba kaptam, maximum háromszor használtam, viszonylag szép pillákat csinál, de ezt a hatást másik spirállal is elérem. Nagyon nehezen mosható le, és nekem az illata is büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

hb0

2015. január 10.

Ajándékba kaptam. Nos... Gyönyörű pillákat varázsol úgy, hogy nem tapasztja össze őket. Nem maszatolódik, nem pereg, nagyon tartós... Pontosabban annyira tartós, hogy alig tudom lerobbantani a szempilláimról. Megfeledkezve róla beálltam zuhanyozni jó meleg vízzel, megmostam az arcom, ahogy általában szoktam. Kilépek és látom, hogy ÉPP EGY KICSIT elmaszatolódott. A szokásos sminkelomosómmal nem jött le, meleg vízzel és micellás vízzel is alig. Mindent bevetettem, de másnap reggel még mindig pergett le egy kicsi, annak ellenére, hogy azt hittem 100%-osan lemostam. Sajnos nekem is hullik tőle a szempillám, ezért alkalmanként használom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

csalii

2013. szeptember 4.

szépen hosszabbít, nem ragasztja össze a pillákat, az alsó szempillákról nem folyik le az arcomra még 40 fokban sem, összességében elégedett vagyok vele, de én jobban szeretem azokat a spirálokat, amik jobban dúsítanak, ez is dúsít, de én a drámai pillák híve vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

judit.krasznai

2013. augusztus 13.

Tökéletes, hoz minden jót, amit leírtak róla, szép, tartós, és nem gyötri meg a szempillákat, mert tényleg könnyen lejön meleg vízzel!

Update: én ezt egyre jobban imádom! :) Amióta nem kell sminklemosóval olajjal, bármivel csiszatolni a szempilláimat, hogy lejöjjön a festék, sokkal szebbek és több van belőlük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

fruzsicaaa

2013. augusztus 12.

A leg-leg-leg-leg... spirál, amivel találkoztam.
Csaodás pillákat varázsol., nem tapad, nem csomósodik, több rétegben is jól használható és hihetetlenül tartós.
12 órát simán kibírt mpozdulatlanul úgy, hogy közben két smink került fel-le a szemhéjamon.
Ehhez képest meleg vízzel fél perc alatt lejön maradéktalanul.
Drága, de nagyon megéri!

Update: hosszutavon nekem is megcsappantak a pillaim tole, igy mar csak alkalomszeruen hasznalom. -pont.. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

A leg-leg-leg-leg... spirál, amivel találkoztam.
Ehhez képest meleg vízzel fél perc alatt lejön maradéktalanul.
Drága, de nagyon megéri!

donnabell

2013. május 31.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem de sajnos nem a legjobb :( Gyönyörű és hatalmas pillákat varázsol ezért néha eltűröm a rossz tulajdonságait. Nagyon elnehezít, lemosni alig bírom a biodermával (meleg vízzel nem próbáltam), a szemem irritálja és van valami ózonos szaga is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

jibjab

2013. március 19.

Drámai pillákat ad és ultra fekete, de sajnos nekem egy idő után hullottak tőle a pilláim ezért le kellett cserélnem. Kár, mert tetszett az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

B.B

2012. november 6.

Sminkelésen voltam és ott kenték fel rám.Tényleg brutális szempillákat csinál és úgy,hogy tényleg meg sem mozdul:) Meleg vízzel pedig könnyen le is jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.