Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2015. szeptember 13.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Az illatot 1997-ben alkotta a Shiseido ház. Virágos-zöld illatkategória.

Illatösszetevők: üröm, tearózsa, bambusz, málna, uborka, szennalevél, pünkösdi rózsa, kardamon, gardénia

bf11

2018. augusztus 22.

1997-es az illat, tehát két évvel előzte meg "testvérét", a szintén méltán imádott Energizing Fragrancet. Rajtam,- hiába tartalmaz jó néhány virágos jegyet,- a zöldes, fás, herbálos arcát mutatja; jól kiérezhető a fehér üröm, a bambusz és az uborka is. Teljes összhang a névvel: Relaxing. Hőségben mutatja talán a legszebb arcát, olyan érzés viselni, mint amikor a párás pohárból kortyolunk egy különösen meleg napon. Vagy mint egy hajnali öntözés utáni esszenciális természet-illat. Sajnos sok éve nem gyártják már. Ismét egy dolog, ami előtt értetlenül állok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

adrica

2017. február 21.

Úristen, hogy én ezt hogy vadászom már mióta! A kolléganőmnek volt ilyenje, aztán én elmentem szülni és onnantól megszakadt a világ. Erről az illatról se kép, se hang. Aztán amikor felocsúdtam, akkor tudtam meg, hogy már nem lehet kapni. Az alábbiakon meglepődtem, mert nálam és a kolléganőmnél nem tapasztaltunk olyanokat. Mi teljesen el voltunk ájulva ettől. Felfrissített minket, különleges volt, akkoriban a zöld illatról még csak nem is hallottunk. A bambusz és a gardénia és az uborka ami uralta, és volt valami citrusos felcsengése is, de hogy azt mely jegy hozta elő, azt nem tudom. Szóval nekem hiányzik, és hát na, szerettük. Nekünk ez olyan 2005 felé különlegesen hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

juditkaa70

2015. november 28.

1997-ben használtam először. Budapesten az Azur üzletben vásároltam. Nagy különlegesség volt anno, Érdekes illata van,de semmi különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

szilviakiralyno

2015. január 28.

Nekem az illat tetszett, amikor kipróbáltam, megvettem, de a viselése komoly migrént okozott, nem tudtam elhasználni. Pedig valószínű teljesen természetes összetevőket tartalmazott, de mégis. Fogalmam sincs melyik összetevő okozhatta a bajt, mert elvileg a megadott illatösszetevők alapján nem volt benne olyan anyag, ami ilyen fejfájást, és diszkomfort érzést okozhatna nálam. Sajnos, nemhogy nem relaxált, egyenesen kiborító volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

Visine

2014. szeptember 2.

Friss, zöld és tartós. Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Friss, zöld és tartós. Ennyi.

bbertie

2013. június 2.

Még általános iskolás koromban Nővérem barátnőjének volt ilyen parfümje, akkor arról álmodtam, ha egyszer nagy leszek beszerzek egy ilyet. Az illatára már sajna nem emlékszem pontosan, csak arra, hogy uborkás frissítő. Kíváncs vagyok, hogy 28 éves fejjel is ilyen rajongással lennék-e iránta?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.