Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nat_getzeny, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Könnyû szemhéjfesték, ami áttetszô, csillogó színekben siklik a szem finom bôrén.

gilda007

2014. május 31.

A "wood tones" aranybarnás árnyalatai a kedvencem közülük. Van benne sötétbarna, világosbarna, arany és nagyon világos bézs árnyalat, mindnek van egy kis szaténos fénye. A színek nagyon jól harmonizálnak egymással (és velem is :) ), nagyon szép barnás make-uppot lehet vele készíteni nagyon könnyen. Rendkívül tartós, nem csomósodik össze és nem folyik össze a nap folyamán.
Az ecsetei is nagyon jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Az ecsetei is nagyon jók.

nat_getzeny

2013. április 23.

A furcsa színkombináció miatt vettem meg ("flora and fauna"), és nem voltam megelégedve, mert nagyon fényes, és kevésbé fed. Végül azonban megszerettem, mert nagyon könnyen felvihetô, puha, mint a selyem, nyárra ez az extrém csillogás kimondottan megtetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 23.