Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: b.anna89, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Inzenzív árnyalatú, kenődésálló, hosszantartó szemceruza. Puha, könnyen siklik a bőrön.

b.anna89

2014. augusztus 17.

Segítséget szeretnék kérni. Biztos bennem van a hiba, de a kezemen eszméletlenül könnyen/jól/tartósan fog a ceruza része, a szememen viszont nem fog, csak ha már fájdalmasan rányomom. Próbáltam én már mindenhogy felvinni szemre, alapozóval, anélkül, hegyezve, tompán, mindenféle szögből, de sehogy sem alakul. Megtisztított (zsírtalanított) felületen (is) próbáltam. Ha nem bennem van a hiba, akkor egy nagy vacak, még jó, hogy akciósan vettem (nem véletlen?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.