Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Pandácska

2013. február 14.

Makeup Eyebrow And Eyeliner Compact termékből a BL1 árnyalatot használom szemöldökszínezéshez. Nagyon jól pigmentált, szerintem drága, de sokáig elég. Tartósan a helyén marad, reggel felteszem a szemöldökömre és estig meg se mozdul, de mégis könnyen lemosható. Nem porzik! Egy világosabb árnyalatot szerettem volna, de akkor éppen nem volt készleten, így egy sötétebbel sétáltam haza, de ez nem a termék hibája, hanem a türelmetlenségemé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.