Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Összetétel: jázmin, vanília, ámbra, pacsuli, magnólia.

Ár: 2900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: 1 fújás hiányzik! , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Liliq

2020. szeptember 26.

Ha bárkinek van ötlete, hol vegyem annak életem végéig hálás leszek. Életem parfümje, főleg azért, mert ahogy itt is következik a 4db véleményből, nem egy népszerű Armani Sí féle illat. Imádtam és kivonták a forgalomból. SEHOL sem találtam, külföldön az EU-ban, USA-ban, Közel-Keleten, Távol-Keleten gyakorlatilag tényleg szerencsém volt mindenhol keresgélni, de sehol nincs már. Annyira szomorú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. február 12.

Csereberélős éveim első postai balesete...leejthették,és bár igazán gondosan volt csomagolva, a parfüm lassan szivárgott, szép egyenletesen eláztatta a dobozt. Kb. 3-4 ml maradt az üvegben, de nem fáj érte nagyon a szívem. A fejillata erősen gyümölcsös, furcsán édeskés, mint egy kissé állott kompót. A leszáradása finomabb, kicsit édesebb, könnyebb, mint a Zen-é, talán a tömjén hiánya miatt. Rajtam inkább a Zen Moon Essence-re hasonlít, mint az anyaillatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 12.

zsokaw

2016. október 24.

Maga az abszolút Nőiesség! nekem a csillogás és az elegancia illatát jelenti. Erőteljes, tartós, nagy hatósugarú "nehéz fegyver" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

lavander0920

2016. október 9.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt!Rendkìvűl tartós,sokan dicsérik rajtam! Véleményem szerint a hidegebb évsźakokban jobban érvényesül!A bőrömön inkább a pacsuli és a jázmin dominál!Aki kedveli az YR So Elixír parfümjét,az ezt is szeretni fogja,de nagyon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.