Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegy: rózsa, bergamot, ananász, grapefruit, körte,

Szívjegy: jázmin, magnólia, tubarózsa, frézia, málna, ibolya,

Alapjegy: pézsma, pacsuli, ámbra, kasmirfa, vanília.

Ár: 18900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Alig használt! , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. május 3.

Nem hasonlít a Zenhez, a fejillata nagyon gyümölcsös, le is mondtam róla.
Aztán a leszáradása meglepett, mert a Zen-ből pont azt hiányolom, nemigen érzek semmit az alapillatából. Ennek viszont jól érezhető, karakteres az alapja, kicsit maszkulin, enyhén füstös, fás,meleg. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 3.

Nem hasonlít a Zenhez, a fejillata nagyon gyümölcsös, le is mondtam róla.

galagonyanya

2015. január 13.

Szerintem is gyönyörű illat, elegáns, nőies, kifinomult. Ezt még én is felismerem és elismerem, pedig nem az én illatom, nem az én világom. Nem tudnám hitelesen viselni, magas, szőke, magabiztos nőkön tudnám elképzelni. Ettől függetlenül arra biztatok mindenkit, szerezze be, amíg kapható, valóban értêkes, igényes illat. És limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

zsebibaba

2014. október 21.

Nem is szaporítom a szót.......egyszerűen ISTENI ez az illat!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 21.

Nem is szaporítom a szót.......egyszerűen ISTENI ez az illat!)

Mufurcka

2014. október 18.

Egy Zen, gyümölcsköntösben!
Kevesebb az összetevő mint az eredeti Zen-ben, talán emiatt lesz jobb. Téli illatnak gondolom, van szép mélysége a vanília-ámbra-kasmír kombó miatt, hidegben szuperül muzsikálhat.
Virágos fás ámbrás illatnak mondják, én inkább a gyümölcsös fás jelzőt használnám, a virágokból a jázmin dominál, legalábbis én azt érzem igazán. Leszáradásában egy meleg, simulós illat.
Nem érzem hogy annyira maszkulin lenne mint a Zen.
Tartós, erős, tartja magát 7-8 órája a csuklómon...!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Egy Zen, gyümölcsköntösben!
Nem érzem hogy annyira maszkulin lenne mint a Zen.
Tartós, erős, tartja magát 7-8 órája a csuklómon...!