Shu Uemura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2014. február 3.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Minden profi sminkes kofferjének alján megtalálható egy Shu Uemura szempillagöndörítő, a híres japán sminkmester fejlesztése.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

quesadilla

2021. február 3.

Megérte nekem, egyetlen szempillagöndörítő ami megtartja a göndörséget. Ennek a segítségével amikor vízálló spirált használok, akkor nagyon durván látszanak az amúgy egyenes és rövid pilláim. Strawberrynetről rendeltem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

cattitude

2019. április 20.

potom pénzért vettem egy Donkiban, először a Shiseidot akartam megvenni máshol, mert kb feleannyiba kerül, de elcsábultam rá, mégiscsak ez a szempillagöndörítők Ferrarija vagy mi...
sajnos én se vagyok nagyon elájulva tőle, a százjenes Daiso göndörítőmmel kényelmesebben tudok dolgozni. a bal szememet kicsit nyomja használat közben, ami nem valami kényelmes. nagy, kerek szemeim vannak, lehet itt lesz a bibi, amiért nem illeszkedik szépen a szemhéjamra.

ha valakit érdekel, 3000 jó magyar forintért továbbadom, pótgumival, de a dobozát szerintem kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Makk Zsuzsó

2018. június 1.

Biztos elsőosztályú göndörítő, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem az én arcom anatómiájához tervezték. Egyszerűen nem fér hozzá a szempilláimhoz. Ha kicsit kisebb lenne és nem olyan ívelt, akkor megfelelőbb lenne. Igazán csinálhatnának különböző méreteket, fazonokat, cipőből sem egy méret létezik.
Ennek ellenére nem akarom nagyon lehúzni, mert látszik rajta, hogy minőségi cucc, úgyhogy inkább felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

titikutyus

2017. október 25.

Aranyáron szereztem be ezt a szempillagöndörítőt, annak ellenére, hogy akciósan vettem az Eperneten. Ahhoz képest, hogy mennyire lehetetlen szempillákkal rendelkezem (semelyik szempillagöndörítővel nem tudtam normálisan begöndöríteni őket), ennek a hatása azért látható valamennyire, és viszonylag tartós is. Ezáltal tényleg jobbnak mondható, mint amiket eddig próbáltam (pl. Douglas-es, Bobbi Brown-os), de az ár/érték arány azért lehetne jobb is ezeknél a termékeknél. Lehetséges, hogy azoknál látványosabb a hatás, akik eleve egyenesebb szempillákkal rendelkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

svivko

2016. szeptember 21.

Eperneten csaptam le rá, épp akciós volt, így 4600 Ft-ért lettem boldog új gazdája. Dobozban érkezett, pótgumival. Tényleg ég és föld az általam kipróbált olcsóbb pillagöndörítővel szemben. Apró, mandula formájú szemeim vannak, sokszor sikerült megcsípnem magam velük, mert nehézkesen értem el a pillák tövét. Ennek a darabnak viszont szuper a kialakítása, olyan íve van a göndörítőrésznek, ami még az én aprócska szemeimhez is tökéletesen működnek, szuperül göndörít, és nagyon minőségi darab. Sokkal egyszerűbb ezt használni, mint az eddigieket, amiket kipróbáltam (drogériásak voltak főleg).
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ajánlom!

szilvi

2014. május 29.

Én is ezt a szempillagöndörítőt használom, nagyon szeretem. Tökéletes arra, amire kitalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Pöti

2014. március 21.

Szeretem az ikonikus dolgokat, így őt is ki kellett próbálnom. Mondanám, hogy annyit tud, mint az 1000 forintos társaik, de nem... A valódi árát természetesen sokallom, de ez valahogy sokkal kevésbé töri a pilláimat, gyorsan lehet vele dolgozni és még nem sikerült odacsípnem vele a szemem sarkát... Hát igen, néha(?) béna vagyok... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Cirné

2014. január 22.

Szögegyenesből 6 másodperc alatt varázsol göndör szempillákat. Egyszerűen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.