Sidmool

Ár:   $35   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nba, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Ár:   $35
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Retinolt, antioxidánsokat tartalmazó szérum, segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében. Összehúzza a pórusokat, normalizálja a túlzott faggyútermelést, finomítja a bőr textúráját.

Lencseee

2016. június 30.

Elhasználtam egy üveggel. Az üveg sötétített, az adagoló szuper, az állagra nem lehet panasz. Aztán itt a méltatás befejeződött. Nem okozott semmi változást az elmúlt pár havi használat. Allergiás nem lettem rá, irritálni nem irritált (szinte minden este kentem...). Én olyan haszontalannak éreztem már a vége felé..."csak" egy plusz rétegnek, amit azért pakoltam magamra egy idő után, hogy elfogyjon...Nem éreztem azt, mint egyéb antioxidáns szérumnál használat közben, hogy hozzátett volna bármit a szép bőr élményhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

GNóri

2016. március 20.

Régóta szerettem volna egy retinolos szérumot is beépíteni az arcápolási rutinomba, viszont a Madre labs ilyen terméke eltűnt, Paulánál meg ha megvettem volna minden ilyen (egyébként az árához képest felháborítóan kis kiszerelésű) terméket, amit a retinol tartalma miatt kinéztem magamnak, akkor többet fizettem volna, mint a havi lakbérem, szóval köszönöm, inkább nem.
A Sidmool termékek eddig beváltak, így örültem, amikor felfedeztem, hogy van retinolos szérumuk is. Én egyébként olcsóbban rendeltem, mint az itt feltüntetett ár, azt hiszem olyan 5500ft körül volt. A szérumhoz visszatérve, amin meglepődtem, hogy levendula illatú. Itt az INCI-nél viszont örömmel látom, hogy nem parfüm van benne, hanem a levendula olaj illata érezhető. Az állaga tejes, sokkal könnyebb, mint a márka astaxanthinos szérumáé, szinte nincs is időm elkenni az arcomon, mert a bőröm egyből beissza. Jól hidratál, puhít, és bár nincs sok ráncom, remélem hosszútávon jótékony hatással lesz a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Retinol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinol, Retinyl Palmitate

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Retinol a I v

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>