Best of Beauty 2019

Sierra Bees

Ár:   $1   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irish, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   $1
Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Organikus forrásból származó alapanyagokból gyártott ajakápoló, crème brûlée ízesítéssel.

DoriBal

2019. március 18.

Szeretem használni ezt az ajakápolót, az én igényeimnek tökéletesen megfelel. Sose volt extrémen száraz, cserepes ajkam, ezért a lágyabb hidratálása bőven elég volt. Íze nagyon finom és plusz pont, hogy natúrkozmetikum. Ha valakit érdekel, én iHerbről rendeltem, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Irish

2016. november 26.

A többi változathoz képest ez sokkal krémesebb (és sajnos finomabb is, így van, hogy lenyalom :-)) Hatását tekintve egy kicsit talán gyengébb is, ezért befogtam munkahelyi szolgálatra, így nem kell megküzdenie az időjárás viszontagságaival. Arra különben is ott van az argánolajos tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol