Sierra Bees

Ár:   0,95 dollár   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   0,95 dollár
Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Teljesen organikus ajakápoló méhviasszal és kakaóvajjal.

500 Ft/db vegyes Sierra bees Organic Lip Balm
Ár: 500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő , fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Prnr

2018. február 24.

Én is Iherbről rendeltem a nagy csomagot, amiben mindenféle ajakápoló van, eddig hármat próbáltam ki belőle, viszont a hidratáló hatása sajnos számomra nem elégséges. Többször újrakenem, de így is kiszárad a szám, szóval nem váltotta be a reményeket. Az összetevők miatt rendeltem, illetve az ára is nagyon kedvező, kipróbálásra jó volt, de újravenni nem fogom, mert akinek nagyon kicserepesednek az ajkai, annak valószínűleg ez nem lesz megfelelő. Nekem egyébként nem romlottak meg, nem vettem rajta észre változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

dinkofanni

2017. július 10.

Iherb-ről rendeltem még a nagy vegyes csomagot. Nagyon kedvező árú termék, jól is hidratál, de némelyik fajtának már az elején rossz illata volt, de nem mindegyiknek szerencsére. De 1-2 hónapon belül mind megromlott, megváltozott az illatuk... még rosszabb lett, csomós lett az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Csilluska

2017. július 2.

Ajándékba kaptam. Összetevöit és hatását nézve jó kis termék, de biztos nem fogok ilyet venni, mert az íze és az illata nem tetszett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Irish

2016. október 22.

Nem csodaszer, de messze jobb, mint a drogériákban kapható márkás cuccok. Ár-érték arányban verhetetlen. Az egyedüli negatívum, hogy felbontás után pár hónapon belül el kell használni, különben megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

ercsike76

2016. augusztus 16.

iHerbről rendeltem olyan sok darabos kiszerelést, több ízben. EZ A CUCC ZSENIÁLIS! 40 évesen komoly kihívás volt egy értelmes ajakápolót találni, kezdve a semmit nem érő Labello-val (ami inkább szárít mint ápol)...A Carmexen át, Avonos...szóval sokat próbáltam, sikertelenül.
Nagyon jól hidratál, nem ragacsos, nincs viaszos érzet a számon, tökéletes ápoló!
Amivel bajom van az az, hogy 1-2 hónapon belül megváltozik az illata (szaga), gondolom megromlik. Olyan avas-féle kezd lenni, olyankor persze kuka, nem merem felkenni. Mondjuk ennyi pénzért (1 dollár alatt van) nem sajnálom...azért rossz mert kb a fele sem fogy el addig.
De ezt bármikor újraveszem ha elfogy a csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

De ezt bármikor újraveszem ha elfogy a csomag.

uaim

2016. március 31.

nagyon nagyon nagyon jó cucc. számra használok tőlük három félét isteni. De ami a legjobb hogy arcomra is isteni. Iszonyat nehéz a bőrömre jó krémet találni nagyon érzékeny általában mindentől vörös és kb kiüt. Nagyon hiperérzékeny a bőröm. Kínomban egyszer felkentem ezt a szájápolót az arcomra és milyen jól tettem. Új arcápolóm. Csodálatos tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

Mower

2015. december 30.

Nagyon szeretem. Jól ápol télen is és nem szoktatja hozzá az ajkaimat. Az illata is mennyei, amikor felkenem. Érezni benne a kakaóvajat. Az összes termékük megvan, mert nagyon gazdaságos áron hozzá lehet jutni, de ez a kedvenc mind közül. Hihetetlen, hogy ilyen áron, ilyen tiszta terméket lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

krenat

2015. december 1.

Hihetetlenül jó illata van, és természetes, egyszerű összetevőkből áll. Az ajkaimat jól hidratálja. Ami nem tetszett benne, hogy nyáron megolvadt (pedig nem is vittem ki, bent a szobában volt egy szekrényben, fénymentes és nem meleg helyen). Mikor visszaszilárdult, darabos és rosszul kenődő lett. Érdekes, hogy a vaníliással ilyen nem történt, pedig azt táskában vittem magammal mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

hvcs

2015. november 24.

Nem csodaszer, de kétségkívül jó minőségű ajakápoló. Az illata tényleg inkább emlékeztet a holland kakaóporra, mint az édeskés csokissütire. De sajnos nekem kifejezetten naponta többször kell újrakennem, hogy használjon, és egy idő után már kicsit meg is olvad a hideg ellenére is, és óvatoskodni kell az adagolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

bella199

2015. július 4.

Talán még egy dollárba se került, viszont ahhoz képest jó termék. Sűrű állagú, jól táplál, az illata meg olyan....édes. Összességében megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol