Sierra Bees

Ár:   $2.95   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2015. október 28.

Ár:   $2.95
Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Organikus forrásból származó alapanyagokból gyártott ajakápoló, vanilia illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sildicow

2016. november 15.

A 8-s csomagból ez az első, amit elkezdtem használni, nekem nagyon bejön, nem zavar, hogy hagy egy kis réteget a számon, hideg időben pont jó, illata/íze nincs is. Nagyon pici, kézre-szájra álló cucc, szóval akárhol jár az ember, könnyű használni, és a táskákban is könnyen eltűnik... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Irish

2016. október 22.

A 8-as vegyes csomagban vettem én is és eddig ez a nyerő :-) Még a kakaóvajas verziónál is jobban tetszik. Télre szerintem ez a legtutibb, mert kicsit töményebb, mint a többi változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

manitia

2016. július 3.

Nekem nagyon bejött. Eddig ez a legjobb ajakápoló, amit kipróbáltam. 8-as vegyes csomagban rendeltem. Újra fogom venni, de csak ezt a fajtát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

GNóri

2015. december 11.

Szeretem a shea vajat és az argán olajat, a száraz bőrömnek és száraz hajamnak igazi csodaszerek. Így nagyon meglepődtem, hogy ez az ajakápoló viszont semmit sem ér:( Ragacsos, fényes réteget hagy a szájon, nem szívódik be, így nem igazán hidratál. Este bekenem vele jó vastagon a szám, reggel ugyanolyan száraz, cserepes ajkakkal ébredek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol