Sierra Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 10.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Méhviasz alapú, USDA által certifikált organikus ajakbalzsam.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Én egy csomagban vettem, az összes "íz" benne volt. Hááát nekem egyik se jött be. Szinte semmit nem hidratál csak amíg az ajkamon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

niki123

2019. január 31.

Sajnos ennek tényleg nincs olyan jó íze, mint a többinek, de ettől eltekintve nagyon jó áron meg lehet szerezni, kellően hidratál és nincs tele felesleges összetevővel, amit nem szívesen kenek a számára. Sajnos ilyen az, amikor az ember nem "pina coladas vagy triplacsokis" Labellot vesz, ami semmit nem ér és tele van mindenféle cuccal, de a sok mesterséges anyagtól legalább jó az íze... Kinek mi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

clara12

2017. március 3.

Gyakorlatilag olyan érzés ezzel kenegetni a számat mintha a McDonalds használt sütőolaját kenném fel. Undorító olajíz. Hatása ugyanaz mint a többi sierra bees-é, azzal nincs baj, de az íze miatt használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol