Sierra Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Organikus forrásból származó alapanyagokból gyártott ajakápoló, vanilia illattal.

Kiszerelés: 4,25 g

uaim

2016. március 31.

imádat a köbön, mindig van nálam nagyon nagyon jó kb mindenhova kenhető ami éppen igényli

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

Kini1D

2015. december 12.

Nagyon jó kis ajakbalzsam de én a pirosat jobban szeretem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 12.

Nagyon jó kis ajakbalzsam de én a pirosat jobban szeretem belőle.

krenat

2015. december 1.

Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a kakaóvajas. Az illata nagyon kellemes és jól ápolja az ajkaimat. Árban is nagyon megéri, bár én az enyémet ingyen termékmintaként kaptam. Hihetetlen, hogy mindössze 5 összetevőből ilyen jó terméket tudnak összerakni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

orchidea8627

2013. július 20.

Szuper minőség nevetséges áron.
(Igazán száraz ajkakra azonban a kakaóvajasat ajánlom inkább.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Szuper minőség nevetséges áron.
(Igazán száraz ajkakra azonban a kakaóvajasat ajánlom inkább.)

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.