Sigma

Ár:   8035 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Nyufika, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Egyéb

Puha és sűrű szálú, különleges fejformával rendelkező, multifunkciós sminkecset. Alapozáshoz, korrektorozáshoz, kontúrozáshoz egyaránt használható.

g.gallatz

2018. március 19.

A Sigma F80 után, ez a következő kedvencem az alapozó ecsetek között. Jó tömött, de mégis pihe-puha. Nem szív magába túl sok alapozót.
Tisztítása ugyanolyan könnyű mint bármelyik másik testvéréé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Tisztítása ugyanolyan könnyű mint bármelyik másik testvéréé.

youdith

2017. december 4.

Nekem bevált alapozáshoz, máshoz nem használnám. Tömött, egyenletesen eldolgozható vele a folyékony alapozó, nem szívja magába. Különleges formája miatt nem használnék más ecsetet, az orr- és szemzugokban is jól eldolgozható az anyag, főként hogy gyorsan száradó, fixálás nélküli alapozót használok, így nem érek rá szöszmötölni különféle ecsetekkel. Masszív darab, úgy gondolom bírni fogja a rendszeres mosást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Adrienn83

2017. január 14.

Az eddig kipróbált alapozó ecsetek és szivacsok közül kiemelkedően a legjobb. Eddig a Sigma F50 volt a kedvenc, amíg nem alapoztam ezzel a gyönyörűséggel. Nem csíkoz, szép egyenletesen dolgozza el a folyékony krémeket, a jól kialakított fejnek köszönhetően a nehezebben hozzáférhető helyeken is kiválóan alapoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Cannes

2016. november 18.

Univerzális ecset sokrétűen használható kiváló minőség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Univerzális ecset sokrétűen használható kiváló minőség

vimka91

2016. június 14.

Szerelem első látásra és használatra! Kontúrozni, pirosítani és eldolgozni is tudok vele, gyönyörű eredményt kreál. Nagyon finom, puha ecset. Én arany-fehér változatban rendeltem, a csomagolása is csodálatos volt, megérte az árát!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.