Sigma

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. november 13.

Kategória:   Ecsetek

Ár: 3000 , Eladó: alongo0716
Állapot: Párszor , Helyszín: Boráros tér, Corvin köz , fizetés: Személyes

g.gallatz

2018. március 19.

Az alsó szempillasorhoz mindig csak ezt használom, ezen kívül még a felső szempillasornál tudnám elképzelni a használatát. Nagyon szuperül lehet vele elsatírozni a színeket. Sigma ecset, szóval a minőségére nincs panasz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Amadea

2018. február 5.

Sokat gondolkodtam, hogy szükségem van-e erre az ecsetre, mert szép és jó kis készletem van, habár ilyen smudge-jellegű pont nincs. Porolósabb szemfestékekhez szántam, és, amikor megérkezett a paletta, baromira örültem ennek az ecsetnek, ez volt az egyetlen, amivel a festék egyáltalán nem porolt.
Szinte vicces, hogy milyen apróságokon múlik, hogy egy ecsetet miért tartunk jónak és miért nem egy bizonyos célra. Nekem mindig könnyezett a szemem, ha kihúztam az alsó pillasort, de érdekes módon ezzel az egy ecsettel nem, talán azért, mert kicsit duci a feje és nem szúrta az érzékeny bőrt.
Ezenkívül a szemfesték feltapogatására használtam, a pici fejével elég precízen lehet azt a kis bőrfelületet lapogatni, és egyáltalán nem potyogott a szemem alá (ABH Subculture).

Tehát nagyon örülök neki, az ára ellenére is. Lehet, hogy egy olcsóbb verzióval is jól jártam volna, de kíváncsi voltam a körülajnározott Sigmára és mindenképpen szintetikus szőrrel bíró ecsetet szerettem volna (vagyis a reálisabb árú, egyébként nagy kedvenc Zoeva kiesett, asszem, ez az ecsetük nem szintetikus).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Bonita00

2015. január 27.

Nem rég szereztem be ezt. Én úgy tudtam hogy az alsó szempillák alá használatos elsősorban, mert vékonyan viszi fel a színt...hát nekem még ez is vastag, persze ügyeskedni lehet vele...nekem erre a célra, másik ecset fog kelleni. De megfelelhet a felső szempillatövek festésére is, ha füstösebb satírozást szeretnénk szemkihúzás gyanánt. Meg valószínű, még másra is alkalmazható. Alapban csak sigma ecsetkészletem van, szeretem őket, és tényleg minőségiek.7 hónapja használom őket, nincs panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 27.