Sigma

Ár:   $15   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. november 23.

Ár:   $15
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kis méretű, lekerekített, tömött fejű ecset SigmaTech® szálakkal, púder vagy krémes állagú termékekhez. Segítségével könnyen elsatírozhatók az éles vonalak, ezáltal szép füstös hatást ad a sminknek.

Kodi

2016. november 13.

Annyira nem vagyok elégedett, pedig remekül ellátja a feladatát. Lehet, hogy én fogtam ki egy selejtet: sajnos nem vágták egyenlőre a szálakat, a szintetikus szálacskák szúrnak itt-ott, pedig a Sigma hivatalos oldaláról rendeltem meg, tuti eredeti. Ezért az árért tökéletesnek kellene lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.