Sigma

Ár:   4685 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. november 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

*KERESEM!* Sigma E25 Blending Brush ecset
Ár: *KERESEM!* <3.000 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Nagyon puha és tökéletesen tudok vele satírozni. Több ecsetem is van a Sigmától és évek után is ugyan olyanok, pedig mosom őket rendesen. Drága, de nekem megéri és nagyon bevált. Ráadásul itthon is beszerezhető kb. ugyan annyiért, mint külföldön. Kényelmes a nyele és nagyon kézre esik. Szép lassan egy készletem lesz belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

dunaimano

2020. augusztus 15.

Ettől az ecsettől kicsit többet vártam, de azért szeretem. Elsősorban a mélyítőbe vagy a külső v-be használom a szín felvitelére, ritkábban satírozásra (mert a kettő tevékenységhez két külön ecsetet használok). Benne van a top10 ecsetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

PIppa88

2019. november 14.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, külföldön szereztem be egy kisebb készletet. Majdnem minden ecsete bevalt, de ez az egyik kedvencem. Szépen lehet vele dolgozni és egy év minden napos használat mellett is tökéletes állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Evi0924

2019. szeptember 29.

Tökéletesen el lehet vele dolgozni a szemfestéket és egyáltalán nem szúr használat közben. Eddig csak jókat hallottam a Sigma ecsetekről és én is úgy gondolom, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Lucyshyne

2019. július 1.

Gyönyörűen teszi a dolgát. Elsősorban a mélyítővonalra viszem fel vele a szemhéjpúdert. Tisztítása egyszerű, és nem hullanak a szálai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

zsucci93

2019. március 29.

Csodás ecset. Nagyon sokat lamentáltam rajta, hogy megvegyem-e, mert sokalltam az árát, de abszolút megért minden egyet forintot :) Főként a külső V-ben használom sötétebb színek eldolgozására, tökéletes munkát végez minden alkalommal! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

g.gallatz

2018. március 19.

Alapdarabja az ecsetkollekciómnak, nagyon szeretem. Szuperül össze lehet vele mosni a színeket. Szálai nagyon puhák, valamint nagyon könnyű tisztítani is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

danikin

2017. október 17.

nekem egy pici van a color pop collectionből, őszintén szólva én nem ilyen széles ecsetre számítottam, de az igazából az én hibám, de végülis mindent meg lehet vele csinálni, klassz puha ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

vinetta

2017. január 24.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet.Szépen satíroz és tisztítani is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet.Szépen satíroz és tisztítani is könnyű.

csill87

2016. december 20.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, sokat használom satírozásra, de már több, mint öt éves, látszik rajta az idő, pedig nem is mindig ezt használtam, de gondoltam újraveszem mert már megszoktam. Szétnéztem, felmentem a hivatalos oldalra is és láttam, hogy az elmúlt években a duplájára emelkedtek az árak. Az az ecsetkészlet, amit öt éve vettem, most 20ezer ft helyett 40. Hát ezek azértnem érnek ennyit, és nem vagyok hajlandó újravenni ezt az ecsetet sem, hiába szerettem. Leginkább azért nem, mert mikor elindult, akkor azzal nyomultak, hogy olyan mint a Mac, csak olcsóbb. Én mindig is úgy tekintettem rá, mint egyfajta Mac koppintás. Aztán persze népszerű lett, mert olcsó és duplájára emelkedtek az árak. Irreális, de komolyan, mert jó ecset, de ennyit nem ér meg egyszerűen. Akkor már inkább veszek egy Mac ecsetet vagy pár Zoevát, az legalább európai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.