Sigma

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2014. október 22.

Kategória:   Ecsetek

Puha, elvékonyított "ceruza" ecset. Elsősorban satírozáshoz, lágyításhoz, összemosáshoz, árnyékoláshoz vagy szemtőbe fénypont (highlighter) helyezésére. 1.osztályú minőségi ecset professzionális felhasználásra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anheszenamon

2019. július 3.

Régóta nézegettem ezt az ecsetet és mivel van már egy-két Sigmám tudtam, hogy nem fogom megbánni ha megveszem. Mióta megvan minden szemsminknél előkerül, mert ezzel emelem ki az alsó szempillatövet, de belső szemzugba is szoktam használni. Nagyon jó és hasznos ecset, megéri az árát mert hosszú távú beruházás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Reni39946

2017. május 12.

Végre van egy ceruzaecsetem nekem is! :D Leginkább az alsó szempillatőnél szoktam használni, de belső szemzughoz, vagy a mozgó szemhéj felső részének kiemeléséhez is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Cannes

2016. november 18.

Hát remekűl használható az alsó szempiláknál a szemzugban remek a minősége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Hát remekűl használható az alsó szempiláknál a szemzugban remek a minősége

julcs

2016. szeptember 12.

Az #eyessentials szettben vettem, így nem volt drága. Hasznos alapecset, nagyon szeretem. (A szett része volt még az e54 és az e38 is, amik nincsenek feltöltve, de azok is szuperek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

sufnudli

2016. július 28.

Az alsó szempillákhoz terveztem használni, de ahhoz túl vaskos és nem elég hegyes a vége. De ettől függetlenül szuperül muzsikál a felső szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Bajbus

2014. november 1.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, szépen lehet vele szemzugba dolgozni, illetve alsó szempillák tövébe is remekül használható! Nincs összehasonlítási alapom más ceruzaecsetekkel, de sajnos meg kell mondjam egy picikét időnként az oldalsó szálak szúrnak. Nem vészes egyáltalán, meg nem kellemetlen a használata, lehet nekem voltak nagyok az elvárásaim. Viszont remek az ecset száltartása, tömöttsége, a szőre egyáltalán nem hullik, mosástól nem lett sprőd. Remélem hosszú kapcsolatunk lesz! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.