Sigma Beauty

Ár:   5355 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Cinoci, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Ecsetek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Evi0924

2019. szeptember 29.

Nagyon jó ecset. Szépen lehet vele dolgozni és nagyon puha. Egyedül az ára nem volt szimpatikus, de megérte megvenni. Arra viszont vigyázni kell, hogy eredetit vegyünk, mert vannak sajnos hamisítványok is olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

alongo0716

2017. július 27.

Amit el lehet várni egy jó ecsettől,az benne mind megvan.Egy éve ''nyúzom'' szegényt,és még mindíg szuper.Mosást jol bírja,pihe-puha,és könnyű satírotni vele.
Lehet hogy drága,de a jót megkell fizetni.
Örök darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Lehet hogy drága,de a jót megkell fizetni.
Örök darab :)

Reni39946

2017. május 12.

Nagyon szeretem, hogy nagy a feje és szépen lehet vele satírozni még akkor is, ha egy-egy sötétebb színnel kicsit túlzásba estünk. :) Egyetlen hátránya számomra az ára, viszont minden ecsetemre (még az olcsókra) is nagyon vigyázni szoktam, így remélem, sokáig velem lesz majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

kicsimasni666

2016. július 4.

Mivel nagyobb az ecset feje ezért azoknak ajánlom akiknek van helye dolgozni vele :) nekem túl pici a szemhéjam hozzá pedig gyönyörű a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

rea3

2015. október 3.

Nekem csalódást okozott, sokkal többet vártam a nagy hájpok után. Nem tetszik sem a hajladozása, sem a tudása, sem az ára :D Egyedül az tetszik benne, hogy hihetetlenül puha és vele a legporzósabb szemhéjpúderem sem potyog szerteszét rajtam. Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy szemhéjpúder satírozásnál (de egyéb másra is ami a szemsminket illeti) csak a natúrecsetekkel tudok szép eredményt elérni, sajnos én nem leszek vegan :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 3.

Kodi

2014. november 1.

Teljes mértékben Medora véleményének tudható be, hogy megrendeltem ezt az ecsetet, és milyen jól tettem. Nagyon szépen lehet vel dolgozni, már-már túl jó ez az ecset. Vele előfordul, hogy pár mozdulattal - a megszokotthoz képest - úgy elsatírozom a mélyítővonalamat, hogy arra ócsúdok: jaj, nem is akartam ennyire eldolgozni. Szóval szeretnélek benneteket figyelmeztetni, hogyha nem akartok olyan tekintetet, mint amilyenek csak és kizárólag a csajos magazinok sminkrovataiban tűnnek fel, akkor semmiképpen ne rendeljétek meg ezt az ecsetet! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

2014. február 8.

Amikor megvettem, egy szál rendellenesen kifelé állt. első mosást követően azonban "beilleszkedett a sorba". Nagyon könnyű vele dolgozni, füstös szemhez tökéletes nagyon szépen összemossa a színeket. Kissé borsos az ára, makeuplazán 4100 Ft + posta, de abszolút megéri az árát!